crosssearch

Club Abou Nawas Montazah

Tunisko, Tabarka (zobrazit na mapě) mapa

Tento příjemný klubový hotel sítě „Abou Nawas“ se nachází v srdci turistické zóny zelené Tabarky. Hotel leží přímo na krásné písečné pláži ve velké zahradě.10 km od letiště v Tabarce, 1 km od centra města, 170 km od letiště v Tunisu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Tento příjemný klubový hotel sítě „Abou Nawas“ se nachází v srdci turistické zóny zelené Tabarky. Hotel leží přímo na krásné písečné pláži ve velké zahradě.10 km od letiště v Tabarce, 1 km od centra města, 170 km od letiště v Tunisu.

Vybavení hotelu

Velký sladkovodní bazén s brouzdalištěm, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, gril pod širým nebem, venkovní bar, bar na pláži, centrální bar, maurská kavárna, restaurace, konferenční sál, amfiteátr, diskotéka, obchod se suvenýry, TV místnost, masáže (od 10 DT), v mezipatře recepce možnost posezení u krbu, sprchy na pláži. Hotel má klimatizaci nejen na pokojích, ale i ve společenských prostorech.

Vybavení pokoje

Standardně zařízené pokoje s koupelnou, WC,telefonem, balkonem a individuelně nastavitelnouklimatizací. Zapůjčení dětské postýlky zdarma. Pronájem minibaru a TV není možný. Propojené pokoje nejsou možné.

Sport & Fitness

Tým cca 15 profesionálních animátorů se o Vaši zábavu postará po celou dobu Vašeho pobytu. Přes den zajišťují a organizují sportovní programy, večer programy zábavní. V 21 h. začíná program u bazénu diskotékou pro děti, pak následují společenské tance. V 21.30 h. začíná ve venkovním amfiteátru (v mimosezóně ve společenské místnosti) večerní představení jako je například černé divadlo, varieté, kabaret, playback show, ukázky z muzikálů a mnoho dalšího. Tyto večerní programy končí ve 23 h., poté začíná diskotéka, která je v samostatné, a od ubytování oddělené, budově.

Stravování All Inclusive

All Inclusive: Zahrnuje plnou penzi formou bufetu s mezinárodní a tuniskou kuchyní, odpolední občerstvení (cca od 16.00 do 17.00 h. formou sladkého pečiva) a z nápojů: nealkoholické nápoje, pivo a víno místní výroby (na pláži jsou k dispozici pouze nealkoholické nápoje).

Pro děti

Brouzdaliště, miniklub otevřený denně 9.30 až 12.00 h., 14.30 až 17.00 h., dětské hřiště, dětské animační programy.

Služby v ceně

Volejbal, lukostřelba, petanque, tenis (možnost zapůjčení rakety za 2 DT), večerní tenis, minigolf, stolní tenis (možnost zapůjčení rakety za 2 DT), aerobic, vodní aerobic, šachy na velké hrací ploše, lekce moderního tance, lekce břišního tance, společenské hry jako karty, šachy, dáma, animační programy. Plážový servis u bazénu i na pláži zdarma.

Služby za poplatek

Vodní šlapadla (cca 5 DT), windsurfing, hrací automaty, kulečník (cca 1 TD), pronájem terénní čtyřkolky (cca 25 DT/1h., možné pouze s průvodcem) k dispozici u hotelu Golf Beach, pronájem mopedu (cca 20 DT/2h., možné bez průvodce) k dispozici u hotelu Royal Golf. V turistické zóně Tabarky se nachází surfing, jízda na banánu, jízda na koních a velbloudech, možnost potápění.

Poznámka

Vhodné pro dvojice a rodiny s dětmi, které dávají přednost klubové atmosféře s mnoha aktivitami po celý den a večer. Bezbariérový přístup do pokojů v přízemí.

Internetové stránky hotelu: www.abounawas.com.tn

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000