crosssearch

Seabel Alhambra Beach Golf & Spa

Tunisko, Sousse

Tento nově renovovaný hotel se rozprostírá na celých 11 akrech parku, v krásné zahradě s olivovníky. Hotel je situován přímo na pláži a sousedí s nádherným 36 jamkovým golfovým hřištěm v El Kantaoui. Mezinárodní letiště Skanes Monastir je vzdáleno 27 km, letiště Enfidha je 45...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento nově renovovaný hotel se rozprostírá na celých 11 akrech parku, v krásné zahradě s olivovníky. Hotel je situován přímo na pláži a sousedí s nádherným 36 jamkovým golfovým hřištěm v El Kantaoui. Mezinárodní letiště Skanes Monastir je vzdáleno 27 km, letiště Enfidha je 45 km vzdálené. Chůzí lze za 15 minut dojít do přístavu El Kantaoui.

Vybavení hotelu

Seabel Alhambra se nachází přímo na soukromé písečné pláži, svým hostům nabízí venkovní bazén i bazén pro děti. Během dne nabízí širokou nabídku aktivit a animačních programů. Vyhřívaný bazén s dětským bazénkem k dispozici uvnitř komplexu.

Vybavení pokoje

Hotel nabízí na dvou patrech celkem 316 dvojlůžkových prostorných pokojů, které jsou vybaveny telefonem, topením, klimatizací a terasou. Z 316 pokojů je jich 125 standardních dvojlůžkových, v 85 případech se jedná o dvojlůžkové apartmány, kde lze ubytovat až 6 osob (min. 2 dospělí + 3 děti). 106 Superior pokojů může ubytovat až 4 osoby.

Sport & Fitness

Venkovní bazén s dětským bazénem; animační program od zkušeného mezinárodní týmu. La BAMBA disko, kabaret, břišní tance, vystoupení různých skupin. Posilovna, lukostřelba, plážový volejbal, vodní pólo, šipky, stolní tenis, taneční kurzy, aerobic, zumba, tenisové kurty, golfový trenažer, pétanque, gymnastika

Stravování

Restaurace Greande: mezinárodní kuchyně, formou bufetu; TOLEDE- restaurant a la carte u bazénu, bary: v lobby, u bazénu, Zen Pool and Beach bar aj.

Pro děti

Mini Club (od 4 do 12 let), vybavené dětské hřiště, dětský bazén, zkušený dohled animátorek. Baby Club (od 6ti měsíců do 3 let): denně od 8:00 do 18:00, dětská jídla, kočárky, plenky, vnitřní i venkovní hřiště, spací zóna)

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000