crosssearch

Coralia Club Sousse Palm Beach

Tunisko, Sousse

Poloha: Hotel se nachází v nádherné zahradě v centru města Sousse. V okolí jsou obchody a restaurace. Leží 8 km od přístavu Port El Kantaoui, 20 km od letiště v Monastiru a 120 km od letiště v Tunisu. Vybavení Hotelu: Tento klubový hotel je tvořen dvěma budovami a areálem...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází v nádherné zahradě v centru města Sousse. V okolí jsou obchody a restaurace. Leží 8 km od přístavu Port El Kantaoui, 20 km od letiště v Monastiru a 120 km od letiště v Tunisu.

Vybavení Hotelu:

Tento klubový hotel je tvořen dvěma budovami a areálem bungalovů. Disponuje vstupní halou s recepcí a směnárnou, restaurací, dětským jídelním Koutkem, 2 bary, trezory na recepci (za poplatek), prádelnou, butikem a půjčovnou automobilů.

Vybavení pokoje:

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, stropním ventilátorem, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek.

Pláž & plážový servis:

Písečná pláž s jemným pískem leží přímo u hotelu.

Sport & Fitness:

Venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, velký krytý bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, denní a večerní animační programy pro děti a dospělé, miniklub (v období hlavní sezóny) s velice bohatým celodenní programem (hry, sporty, malování, představení, poznávání přírody), 4 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), ping-pong, plážový volejbal, basketbal, petanque, lukostřelba, diskotéka. Zapůjčení míčků, tenisových raket, pálek a společenských her. Golfové hřiště v Port El Kantaoui 6 km od hotelu. Kasino 5 min chůze od hotelu.

Stravování:

ALL INCLUSIVE zahrnuje:

- snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů (voda, limonády, džusy, káva, čaj) a alkoholických nápojů (víno, pivo) místní výroby

- 10:00 - 11:30 prodloužená snídaně

- 10:00 - 24:00 bar: nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby

- 14:00 - 17:00 odpolední občerstvení

- bar na diskotéce do 24:00: nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby

- lehátka a slunečníky u bazénu

- miniklub, tenis, ping-pong, plážový volejbal, basketbal, petanque, lukostřelba

- večerní programy (kabaret, folklórní vystoupení, hry, soutěže, diskotéka).

Služby za poplatek:

Zapůjčení plážových osušek, masáže, vodní sporty napláži a padák za člunem

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000