crosssearch

Abou Nawas Boujaafar

Tunisko, Sousse (zobrazit na mapě) mapa

Jedná se o luxusní hotel s perfektní polohou v Sousse - pouze 10 minut pěšky od mediny. Do hotelu, který leží na pláži, vcházíte přímo z bulváru. Tento hotel náleží do sítě hotelů “Abou Nawas”, která se stará o dobrou kvalitu služeb.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jedná se o luxusní hotel s perfektní polohou v Sousse - pouze 10 minut pěšky od mediny. Do hotelu, který leží na pláži, vcházíte přímo z bulváru. Tento hotel náleží do sítě hotelů “Abou Nawas”, která se stará o dobrou kvalitu služeb. Jedná se o luxusní hotel s perfektní polohou v Sousse - pouze 10 minut pěšky od mediny. Do hotelu, který leží na pláži, vcházíte přímo z bulváru. Tento hotel náleží do sítě hotelů “Abou Nawas”, která se stará o dobrou kvalitu služeb. Unikátem je Thalasso centrum se svými různými uklidňovacími kúrami, masážemi a péčí o krásu na bázi výtažků z mořských řas. 17 km od letiště v Monastiru, 140 km od letiště v Tunisu, 7 km od golfového hřiště a jachtového přístavu Port El Kantaoui

Vybavení hotelu

Venkovní bazén s brouzdalištěm, velká terasa na slunění s lehátky, matracemi a slunečníky, gril pod širým nebem a venkovní bar, vnitřní bazén, thalasso centrum, sauna, turecké lázně, salon krásy, kadeřník, fitness, masáže, výtahy, bezpečnostní schránky, konferenční sály, maurská kavárna, bar, kavárna, pizzerie, restaurace, butiky, klimatizace resp. vytápění veřejných prostor, lehátka a slunečníky na pláži.

Vybavení pokoje

Komfortní, zařízené pokoje s koupelnou, odděleným WC, individuálně nastavitelnou klimatizací, balkonem, TV/SAT, rádiem, telefonem a pokojovou službou. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek.

Sport & Fitness

Různé vodní a plážové sporty, hrací automaty, stolní tenis, kulečník, karetní místnost, čítárna, výlety. V sousedství hotelu je malá nákupní galerie s butiky, restauracemi a banka.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů.

Pro děti

Venkovní brouzdaliště, hlídání dětí na požádání.

Poznámka

Dvojice a rodiny s dětmi, kteří hledají komfortní hotel v živoucím okolí.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000