crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Caribbean World Nabeul

Tunisko, Nabeul (zobrazit na mapě) mapa

Tento hotel střední kategorie se skládá z dvoupatrové hlavní budovy a řadových bungalovů. Hotel leží u široké písečné pláže a je obklopen zahradou o rozloze 4 ha. Mezi hotelem a pláží vede místní komunikace.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Tento hotel střední kategorie se skládá z dvoupatrové hlavní budovy a řadových bungalovů. Hotel leží u široké písečné pláže a je obklopen zahradou o rozloze 4 ha. Mezi hotelem a pláží vede místní komunikace. 1 km od centra města Nabeul, 90 km od Monastiru, 70 km od Tunisu, 10 km od Hammametu, 15 km od golfových hřišť "Yasmine" a "Citrus".

Vybavení hotelu

Recepce, obchůdky, 2 bazény (z toho 1 se skluzavkami). pódium pro animace, bar, bar u bazénu, diskotéka, hlavní restaurace, tématické restaurace (na předchozí objednávku). možnost pronájmu trezoru na recepci

Vybavení pokoje

181 pokojů se nachází v hlavní budově a 96 pokojů se nachází v bungalovech. CK Azur Reizen nemá vliv na rozdělování klientů při ubytování. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, WC, klimatizací, telefonem, SAT/TV, telefonem, balkónem nebo terasou.

Sport & Fitness

Animační programy, tenis, windsurfing, kajak, volejbal, lukostřelba, aerobic, vodní gymnastika, vodní pólo, šipky, petanque, stolní tenis, kulečník. Na pláži je možné využít mimohotelové nabídky motorových vodních sportů.

Stravování

All inclusive.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště, miniclub.

Poznámka

Vhodné pro dvojice a rodiny s dětmi, kteří vyhledávají hotel s příjemnou atmosférou.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000