crosssearch

Tento oblíbený 2 podlažní hotel, který leží v 3 ha zahradě v oblasti Skanes Monastir, je vzdálen cca 350 m od písečné pláže, na kterou vozí klienty zdarma kočár s koňmi každých 15 minut. 150 km od Tunisu, 9 km od středu města Monastir, 12 km od středu města Sousse a 1,5 km od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento oblíbený 2 podlažní hotel, který leží v 3 ha zahradě v oblasti Skanes Monastir, je vzdálen cca 350 m od písečné pláže, na kterou vozí klienty zdarma kočár s koňmi každých 15 minut. 150 km od Tunisu, 9 km od středu města Monastir, 12 km od středu města Sousse a 1,5 km od golfového hřiště Monastiru.

Vybavení hotelu

Venkovní bazén s brouzdalištěm, terasa na slunění se sedátky, lehátky, matracemi a slunečníky, atrium, vnitřní bazén, sauna, hammam je v rámci all inclusive zdarma, fitness, masáže, kadeřník, klimatizace ve veřejných prostorech, centrální bar, maurská kavárna, restaurace (rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část), snackbar, TV (v maurské kavárně), výtah, butiky, diskotéka, lehátka, sedátka a slunečníky na pláži. Bar na pláži je zahrnut do all inclusive, ale nepodávají se v něm alkoholické nápoje.

Vybavení pokoje

Dobře zařízené pokoje s koupelnou, odděleným WC, telefonem, klimatizací a balkonem. Možnost propojených pokojů. Možnost pronájmu TV a minibaru za cca 5 TD/den, pronájem bezpečnostní schránky za cca 5 TD / týden.

Sport & Fitness

Různé vodní a plážové sporty, tenis, stolní tenis, aerobic, lukostřelba, volejbal, kulečník, hrací automaty, minigolf, jeu de boules, animace a výlety.

Stravování

Polopenze nebo all Inclusive.

Pro děti

Venkovní brouzdaliště, dětské hřiště, miniclub. Hlídání dětí na požádání a za poplatek. Soutěže a hry pro děti po celý den.

Služby v ceně

Plážový servis na pláži a u bazénu zdarma (plážové osušky nejsou k dispozici). Plážový servis a tenis zdarma pro klienty s polopenzí i s all inclusive.

Služby za poplatek

Večerní tenis zpoplatněn částkou cca 5 TD pro všechny.

Poznámka

Vhodné pro dvojice a rodiny s dětmi, které hledají hotel s rodinnou atmosférou v pěkném a klidném prostředí.

Internetové stránky hotelu: www.hotel-saadia.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000