crosssearch

Příjemný hotel tvořený dvoupatrovou hlavní budovou a bungalovy leží v udržované zahradě, v turistické zóně Monastir-Skanes, cca 2 km od letiště a 8 km od centra Monastiru. Klimatizované pokoje s vlastním příslušenstvím, TV, telefonem a balkonem nebo terasou, v pokojích v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný hotel tvořený dvoupatrovou hlavní budovou a bungalovy leží v udržované zahradě, v turistické zóně Monastir-Skanes, cca 2 km od letiště a 8 km od centra Monastiru.

Vybavení pokojů

Klimatizované pokoje s vlastním příslušenstvím, TV, telefonem a balkonem nebo terasou, v pokojích v hlavní budově možnost 1 přistýlky, v bungalovech 2 přistýlek. V prodeji jsou oba typy pokojů. Některé bungalovy nedisponují balkonem.

Vybavení hotelu

Prostorná vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah (v hlavní budově), hlavní restaurace, bar, snack bar u bazénu a na pláži, konferenční sál, obchod se suvenýry, kadeřník, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, dětský bazén se skluzavkami, krytý bazén, animační areál.

Pláž

Písčitá pláž přímo u hotelu. Slunečníky na pláži a u bazénu zdarma, lehátka za poplatek.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu, možnost all inclusive (plná penze formou bufetu, odpolední občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000