crosssearch

Delphin Le Ribat

Tunisko, Monastir

V tomto hotelu oceníte blízkost pláže i centra města, bazén s tobogánem. Je dobrou volbou pro všechny věkové kategorie méně a středně náročných klientů. Delphin Le Ribat je situován v centru města, deset kilometrů od letiště, od blízké pláže je oddělen pouze místní komunikací.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

V tomto hotelu oceníte blízkost pláže i centra města, bazén s tobogánem. Je dobrou volbou pro všechny věkové kategorie méně a středně náročných klientů.

Poloha

Delphin Le Ribat je situován v centru města, deset kilometrů od letiště, od blízké pláže je oddělen pouze místní komunikací. V lokalitě můžete navštívit opevněný klášter Ribat a mauzoleum prvního tuniského prezidenta Habiba Bourguiby, jenž se v Monastiru narodil. Ve vzdálenosti 5 km od hotelu leží golfové hřiště Golf Flamenco Monastir.

Vybavení

hotel je střední velikosti, k dispozici je směnárna, prodejna suvenýrů a parkoviště. Bez poplatku jsou k užívání plážové a bazénové osušky (oproti vratné záloze), slunečníky a lehátka. Ubytovaní mohou využít  jak vnitřní, tak venkovní bazén se skluzavkou a s oddělenou částí pro děti. Kromě hlavní  restaurace je k dispozici snack bar (10.00-17.00) a lobby bar s živou hudbou.

Služby za poplatek

bezdrátové připojení WiFi k internetu na pokojích, čistírna prádla, lékař na zavolání, lázně a wellness s masážemi, balneoterapií, manikůra, pedikůra, kadeřník, noční osvětlení tenisových kurtů, půjčovna automobilů, turecké lázně, dětský opatrovník.

Pro děti

pro děti je k dispozici hotelový miniklub s možností využití veškerého hotelového vybavení a každovečerní dětské diskotéky.

Ubytování

pokoje mají výhled do zahrady, na bazén, případně pláž a mají balkon či terasu. Dále jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů,  SAT/TV, telefonem. Kromě standardních pokojů 2lůžkových s možností 1 přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu je možné rezervovat prostornější rodinné pokoje se dvěma propojenými místnostmi.

Stravování

Snídaně: bufetové
all inclusive
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové

All inclusive

hlavní restaurace nabízí plnou penzi formou bufetu, snídani (06.00-10.00), oběd (12.30-14.30), večeři (18.30-21.30). Odpolední občerstvení v baru u bazénu, neomezená konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů. Animační programy a sportovní aktivity, fitness, tenis, minigolf, pétanque.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000