crosssearch

Coralia Club Monastir

Tunisko, Monastir (zobrazit na mapě) mapa

Hotel leží v nádherné rozlehlé palmové a eukalyptové zahradě. Mezi městy Sousse a Monastir (2 km severně od Monastiru). Letiště v Monastiru je vzdáleno 4 km a v Tunisu 130 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel leží v nádherné rozlehlé palmové a eukalyptové zahradě. Mezi městy Sousse a Monastir (2 km severně od Monastiru). Letiště v Monastiru je vzdáleno 4 km a v Tunisu 130 km.

Vybavení hotelu

Tento klubový hotel má vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, dětský jídelní koutek, 2 bary, boutique, maurskou kavárnu, trezor na recepci (za poplatek), kadeřnictví, prádelnu a půjčovnu automobilů. Hotel je vhodný pro všechny klienty.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou umístěny v bungalovech a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, stropním ventilátorem a terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek.

Pláž & plážový servis

Široká písečná pláž s jemným bílým pískem se nachází přímo u hotelu.

Sport & Fitness

Velký venkovní bazén, dětský bazén se skluzavkou, denní i večerní animační programy pro děti a dospělé, miniklub (v období hlavní sezóny) s velice bohatým celodenním programem (hry, sporty, malování, představení, poznávání přírody), aerobic, stepaerobic, aquagymnastika, volejbal, basketbal, fotbal, 6 tenisových kurtů (z nichž 2 jsou osvětlené, osvětlení za poplatek), ping-pong, minigolf, petanque, kajaky, windsurfing, katamarany, lukostřelba, jazykový kurz arabštiny, kurz orientálních tanců, diskotéka. Zapůjčení míčků, tenisových raket, pálek a společenských her. 2 golfové hřiště v Monastiru a 1 v Port El Kantaoui.

Stravování All Inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nealkoholických nápojů (voda, limonády, džusy, káva, čaj) a alkoholických nápojů (víno, pivo) místní výroby

- 10:00 - 11:30 prodloužená snídaně
- 10:00 - 24:00 bar: nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby
- 15:00 -17:00 odpolední občerstvení
- bar na diskotéce do 24:00: nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby
- lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži
- miniklub, aerobic, stepaerobic, aquagymnastika, volejbal, basketbal, fotbal, tenis, ping-pong, minigolf, petanque, kajaky, windsurfing, katamarany, lukostřelba
- jazykový kurz arabštiny, kurz orientálních tanců
- večerní programy (kabaret, folklórní vystoupení, hry, soutěže, diskotéka)

Služby za poplatek

Zapůjčení plážových osušek. Masáže, vodní sporty na pláži, vodní lyže, banán a padák za člunem.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000