crosssearch

Caribbean World Nassau

Tunisko, Monastir (zobrazit na mapě) mapa

Tento hotel tvoří jednopatrová čtvercová budova s „otevřeným atriem“ a dvoupatrové bungalovy. Hotel je součástí velkého hotelového areálu Caribbean World Monastir o ozloze 23.000 m2 a nachází se v zadní části zahrady tohoto areálu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Tento hotel tvoří jednopatrová čtvercová budova s „otevřeným atriem“ a dvoupatrové bungalovy. Hotel je součástí velkého hotelového areálu Caribbean World Monastir o ozloze 23.000 m2 a nachází se v zadní části zahrady tohoto areálu. Na písečnou pláž se prochází přední částí hotelového komplexu. 10 km od centra města Monastir, 150 km od Tunisu, nedaleko golfových hřišť „ Flamingo“ a „Palm Links“. Hotelový komplex je v přímém sousedství s mořem, ale vzhledem k jeho obrovské rozloze se mohou ubytovací jednotky nacházet i několikset metrů od pláže.

Vybavení hotelu

Bazén (25x12 m), recepce, možnost pronájmu trezoru na recepci, hlavní restaurace, hlavní bar, snack bar u bazénu, bar na pláži, mexická, italská a „grill“ restaurace, amfiteátr, obchůdky, TV místnost, diskotéka, sauna, fitness. Ve středu komplexu hotelu Caribbean Worl Monastir se nachází veliký členitý bazén s mořskou vodou, kluzavkami a odděleným dětským bazénem, který mohou využívat i klienti hotelu Carbbean World Nassau.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo terasou.

Sport & Fitness

Plážový volejbal, tenis, aerobic, vodní gymnastika, windsurfing, animační programy, lukostřelba, billiard, stolní tenis, mini golf, šipky, vodní pólo, mimohotelová nabídka motorových vodních sportů.

Stravování

All inclusive.

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Služby v ceně

Plážový servis na pláži a u bazénu zdarma, plážové osušky k pronájmu na kauci.

Poznámka

Vhodné pro klienty, kteří preferují ubytování ve velkém hotelovém komplexu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000