crosssearch

Eden Village El Borj Mahdia

Tunisko, Mahdia

Klubový hotel přímo u krásné písčité pláže doporučujeme všem věkovým kategoriím i rodinám s dětmi. Animační tým je složený většinou z místních a italských animátorů. V hotelu probíhá po celý den mnoho sportovních aktivit v rámci animačního programu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Klubový hotel přímo u krásné písčité pláže doporučujeme všem věkovým kategoriím i rodinám s dětmi. Animační tým je složený většinou z místních a italských animátorů. V hotelu probíhá po celý den mnoho sportovních aktivit v rámci animačního programu. Klientela je mezinárodní, s převahou italských hostů. Hotel je určen pro méně náročné klienty, kteří vyhledávají zejména krásné koupání a živější atmosféru klubového hotelu střední velikosti.

Poloha

El Borj se nachází nedaleko centra Mahdie se starým městem, přímo u písčité pláže s jemným pískem. Transfer z letiště v Monastiru trvá asi 1 hodinu. Obchůdky, lékárnu i bankomat najdete v blízkém okolí.

Vybavení

vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, tématická restaurace, hlavní bar, maurská kavárna, bar/ snack bar na pláži, venkovní bazén s dětským bazénem, krytý bazén, 3 tenisové kurty, volejbalové hřiště, stolní tenis, minigolf, diskotéka, obchůdky se suvenýry, internetový koutek, konferenční místnosti pro 200 osob, lázeňské centrum s masážemi, písčitá pláž vybavená lehátky a slunečníky.

Služby za poplatek

trezor na pokoji, vodní sporty na pláži, konzumace v maurské kavárně, na diskotéce, v tematické restauraci, importované nápoje, italská káva a zmrzliny.

Pro děti:

dětský bazén, dětský miniklub.

Ubytování

hotel má celkem 228 pokojů v přízemí nebo v 1. patře. Všechny pokoje jsou klimatizovány, jsou vybaveny koupelnou s WC, SAT/TV, telefonem, vysoušečem vlasů, trezorem, balkonem či terasou. Výhled na moře je za příplatek. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky.

Stravování

all inclusive

All inclusive

plná penze formou bufetu v hlavní restauraci (nápoje: karafa vína, čepované pivo, minerální voda, limonády). Servis v hlavním baru: pozdní kontinentální snídaně 10.00-12.00, odpolední káva se zákusky a s palačinkami 16.00-17.00, místní alkoholické nápoje - čepované pivo, červené či bílé víno, výběr z tuniských likérů, alkoholické i nealko koktejly, minerální voda z distributoru, americká káva a espresso, láhev minerální vody po 21. hodině. Servis v baru na pláži: chlazené nealkoholické nápoje, čepované pivo, pizza a hamburgery mezi 11.30 až 12.30, 15.00 až 16.30.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000