crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Samira Club

Tunisko, Hammamet (zobrazit na mapě) mapa

Samira Club oblíbený hotelový komplex klubového typu, označovaný také jako &prázdninová vesnička&, je umístěný v zahradě a je vystavěný v maurském stylu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Samira Club hotel

Tento oblíbený hotelový komplex klubového typu, označovaný také jako „prázdninová vesnička“, je umístěný v zahradě a je vystavěný v maurském stylu. Pokoje se nacházejí v řadových bungalovech, které se rozkládají ve velkém areálu. Hotel je situován přímo u pláže a od centra Hammametu je vzdálen cca 6 km. 70 km od Tunisu a 85 km od Monastiru.

Vybavení hotelu

Bazén s 2 skluzavkami, recepce, směnárna, restaurace, restaurace „a la carte“, masáže, haman, maurská kavárna, bar, snack bar, barbecue na pláži (a la carte), TV místnost, diskotéka, možnost pronájmu trezoru na recepci (2TD/den), obchůdky. Bar na pláži je zahrnut do all inclusive. Diskotéka končí okolo 4h ráno a na ni navazuje projekce filmů.

Vybavení pokoje

Velice jednoduše a účelně zařízené bungalovy s vlastním sociálním zařízením a WC. V základní ceně jsou pokoje bez klimatizace, možnost doplatku na místě za pokoj s klimatizací - 5 TD v mimosezóně a 10 TD v sezóně.

Sport & Fitness

Různé vodní a plážové sporty, plážový volejbal, basketbal, fotbal, minigolf, 2 tenisové kurty, vodní pólo, stolní tenis, jízda na koních, kulečník, animační programy po celý den (sport, hry), večerní programy, billiard, elektronické hry, fitness, vodní lyžování, jízda na banánu, paragliding, centrum pro potápění. O zábavu se stará tým cca 40 animátorů a animace zde začínají velmi brzy.

Stravování

Polopenze nebo all inclusive. Hotel pořádá tématické večeře.

Pro děti

Dětský bazén, miniclub (pro děti od 4 do 11 let), mini-zoo, minidiskotéka, kabaret.

Služby za poplatek

Lehátka jsou k dispozici za poplatek (2 TD/den) a matrace (1,5 TD/den).

Poznámka

Vhodné pro zejména mladé lidi, kteří vyhledávají rušný hotel a zábavu. . Bezbariérové pokoje.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000