crosssearch

Hotel je postavený v tradičním stylu a je umístněn v krásné zahradě. Leží 6 km od centra města Hammamet a 70 km od letiště v Monastiru. Nedaleko hotelu jsou obchody.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel je postavený v tradičním stylu a je umístněn v krásné zahradě. Leží 6 km od centra města Hammamet a 70 km od letiště v Monastiru. Nedaleko hotelu jsou obchody.

Vybavení hotelu

Hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. K dispozici je vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace, restaurace á la carte (barbecue), piano bar, bar u bazénu, kavárna, diskotéka, TV místnost, kadeřnictví.

Vybavení pokoje

Vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, TV se satelitním příjmem, balkón nebo terasa. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek.

Pláž & plážový servis

Hotel leží přímo u široké písečné pláže.

Sport & Fitness

Venkovní bazén, krytý bazén, dětský bazén, tenis a stolní tenis, fitness centrum, sauna, turecké lázně, masáž, jacuzzi, aerobic, vodní sporty na pláži, animační programy pro děti a dospělé.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu nebo all inclusive.

Stravování All Inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby - 11:00 – 24:00 hlavní bar: nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (voda, limonády, víno, pivo, koktejly, likéry boukha, thibarine, cidratine, muskat) - 16:00 – 17:00 občerstvení (káva, zákusek) - aerobic, animační programy, plážový volejbal, stolní tenis, šipky

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000