crosssearch

Palador Beach

Tunisko, Hammamet

Menší moderní hotel vyšší střední kategorie postavený v upravené stredomořské zahradě. Centrum s obchody a zábavními možnostmi je vzdáleno jen cca 4 km, doporučujeme využít místní taxi nebo kočár.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Menší moderní hotel vyšší střední kategorie postavený v upravené stredomořské zahradě. Centrum s obchody a zábavními možnostmi je vzdáleno jen cca 4 km, doporučujeme využít místní taxi nebo kočár. Hotel můžeme doporučit všem věkovým kategoriím pro strávení klidné odpočinkové dovolené, ocení jej i aktivní hráči golfu. 4 km od města Hammamet, letiště Tunis cca 70 km, letiště Enfidha cca 40 km.

Pláž

Přímo u hotelu je písečná hotelová pláž s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky jsou zdarma, lehátka a podložky za poplatek, plážové sporty za poplatek.

Služby za poplatek

Vodní motorizované sporty, welness centrum, salon krásy, golf - hřiště Hammamet Citrus a Hammamet Yasmine - k dopravě doporučujeme využít místní taxi.

Stravování

All inclusive

Vybavení pokoje

Standardně zařízené pokoje vybavené centrální klimatizací s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, balkon nebo terasa. Trezor za poplatek. Rodinné pokoje jsou na vyžádání za poplatek. CK nemá vliv na přidělování jednotlivých pokojů.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace ,,a la carte", lobby bar, bar u bazénu, maurská kavárna, bazén a dětský bazén - slunečníky zdarma, lehátka a podložky za poplatek. Za poplatek jsou vodní motorizované sporty, welness centrum, salon krásy, golf - hřiště Hammamet Citrus a Hammamet Yasmine - k dopravě doporučujeme využít místní taxi, zdarma jsou celodenní animační programy pro děti i dospělé, večerní zábavní programy.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000