crosssearch

Omar & Dar Khayam Resort

Tunisko, Hammamet

Přímo u pláže v centru turistické zóny ve středisku Hammamet a v blízkosti nákupních možností, kaváren a restaurací. Zastávka autobusu a vlaku ccaa 300 m do hotelu. Centrum Hammametu se starobylou medínou s typickými trhy cca 6  km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Přímo u pláže v centru turistické zóny ve středisku Hammamet a v blízkosti nákupních možností, kaváren a restaurací. Zastávka autobusu a vlaku ccaa 300 m do hotelu. Centrum Hammametu se starobylou medínou s typickými trhy cca 6  km.

Vybavení:

Resort sestává ze 2 sousedních hotelů Omar Khayam a Dar Khayam (distribuce pokojů  je zcela v kompetenci hotelové recepce). Vybavení obou hotelů je zcela k dispozici všem hotelovým hostům. Celkem 360 pokojů v několika dvoupatrových budovách v zahradě. Vstupní hala s recepcí, trezory (za poplatek), směnárna, lobby bar, společenská místnost s TV/sat., hlavní restaurace, maurská kavárny, bary, kadeřnictví,obchůdek se suvenýry. Venku v zahradě bazény (1 s hotelovým aquaparkem pro děti), bary u bazénů, terasy na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Osušky oproti vratné kauci.

Zábava:

Denní i večerní animační a zábavné programy, diskotéka.

Sportovní nabídka:

Zdarma: tenis (1 hod./den), fitness, šipky, stolní tenis, minigolf, pétanque, lukostřelba, vodní pólo, aerobik, minifotbal, plážový volejbal, bezmotoorové vodní sporty na pláži a další sprtovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek: biliár, motorizované vodní sporty na pláži.

Pro děti:

Oddělené brouzdaliště, dětské hřiště, bazén se skluzavkami a tobogány pro starší děti, dětské hřiště, miniklub (4-12  let), dětská posstýlka zdarma (na vyžádání).

Pláž:

Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. Bar na pláži.

Pokoje:

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), centrálně řízená klimatizace (pouze v hlavní sezóně), TV/sat., telefon, balkon nebo terasa. V případě obsazeností 2 dospělými a 2 dětmi jsou pro děti k dispzici palandy. DRSV: viz DR, výhhled moře AP: viz DR, prostornější, oddělená ložnice.

Maximální obsazenost:

Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti Dvoulůžkový pokoj (DRSV): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě Apartmá (AP): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti Dítě do 12 let

Stravování:

Viz program all inclusive.

Program all inclusive:

snídaně, oběd a večeře formou bufetu pozdní snídaně (09.30-11.00 hod.) lehký snack během dne (16.00-18.00 hod., 22.00-24.00  hod.) alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00-24.00 hod.)  

Platební karty:

EC/MC, VISA.

www:

http://www.khayamhotels.com

Wellnes - SPA:

Malé hotelové balneocentrum Za poplatek: sauna, parní lázeň a různé druhy masáží.

Internet:

Zdarma: WiFi v lobby.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000