crosssearch

Le Shalimar

Tunisko, Hammamet

Krásný hotel Shalimar ležící v blízkosti centra Hammametu, nabízí svým klientům kvalitní služby, příjemnou a relaxační dovolenou. Vzhledem k množství volnočasových aktivit a nedalekého zábavného parku, je hotel skvělým místem pro rodinnou dovolenou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pláž

Rozlehlá písečná pláž se nachází cca 200 m od hotelu.

Poloha

Krásný hotel Shalimar ležící v blízkosti centra Hammametu, nabízí svým klientům kvalitní služby, příjemnou a relaxační dovolenou. Vzhledem k množství volnočasových aktivit a nedalekého zábavného parku, je hotel skvělým místem pro rodinnou dovolenou. Hotel se nachází cca 34 km od letiště Enfidha, cca 59 km od letiště Tunis, cca 72 km od letiště Monastir, pevnost Hammamet 5,5 km, zábavní park Carthage Land  2,5 km a od přístavu je hotel vzdálen cca 1,5 km.

Stravování

All inclusive

Vybavení pokoje

Standardně zařízené klimatizované pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, SAT/TV, telefonem, mini trezorem, balkónem nebo terasou.

Maximální obsazenost: 2 dospělé osoby + 2 deti 3 dospělé osoby

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, bezpečnostní schránky na recepci, internetové připojení za poplatek, 3 restaurace, konferenční místnost, střešní terasa, dětský bazén, venkovní bazén, bar u bazénu, bar na pláži, kavárna, fitness, kadeřnictví, kosmetika, sauna, kulečník, tenis.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000