crosssearch

Tento luxusní hotel, vystavěný v originálním stylu se nachází 450 m od široké písečné pláže, od které je oddělen místní komunikací. Hotel je obklopen velkou zahradou a od centra Hamammetu je vzdálen asi 5 km. 65 km v Tunisu, 5 km od centra města Hammamet, 80 km od Monastiru a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Tento luxusní hotel, vystavěný v originálním stylu se nachází 450 m od široké písečné pláže, od které je oddělen místní komunikací. Hotel je obklopen velkou zahradou a od centra Hamammetu je vzdálen asi 5 km. 65 km v Tunisu, 5 km od centra města Hammamet, 80 km od Monastiru a 3 km od golfového hřiště.

Vybavení hotelu

Hotelová hala s recepcí, směnárnou a barem, bar na pláži a u bazénu, restaurace, turecká kavárna, americký bar, diskotéka, barbecue u bazénu, obchod se suvenýry, kadeřnictví, konferenční sál, připojení na internet. Krytý bazén a 2 venkovní bazény, u jednoho z nich se pořádají animační programy, druhý je relaxační. Klienty vozí na pláž kočár s koňmi.

Vybavení pokoje

Komfortně zařízené pokoje s klimatizací, koupelnou, WC, balkonem, TV/SAT, telefonem a fénem. Možnost pronájmu lednice za cca 5 TD/den. Propojené pokoje na vyžádání.

Sport & Fitness

Zdarma: společenské hry, animační programy, gymnastika, aerobic, lukostřelba, volejbal, vodní pólo, petanque, tenis (1 hod. denně), stolní tenis, plážový servis na pláži a u bazénu.

Stravování

All inclusive. 3 x týdně hotel pořádá tématické večery, klienti si v rámci all inclusive mohou vždy jeden vybrat.

Pro děti

Dětské brouzdaliště a dětský klub. Hlídání dětí na požádání a za poplatek.

Služby v ceně

Společenské hry, animační programy, gymnastika, aerobik, lukostřelba, volejbal, vodní pólo, fitness, petanque, tenis (1 hod. denně), stolní tenis, plážový servis na pláži a u bazénu.

Služby za poplatek

motorové vodní sporty, bowling, fitness, sauna, masáže, jacuzzi, jízda na koních.

Poznámka

Bar na pláži není zahrnut do all inclusive.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000