crosssearch

Eden Village Yadis Hammamet Club

Tunisko, Hammamet (zobrazit na mapě) mapa

Výborně vybavený komplex nabízí příjemnou klubovou atmosféru, spoustu sportovních aktivit během dne i večerní zábavy. Hotel má mezinárodní klientelu s převahou italských hostů, podobně je složen i tým hotelových animátorů.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Výborně vybavený komplex nabízí příjemnou klubovou atmosféru, spoustu sportovních aktivit během dne i večerní zábavy. Hotel má mezinárodní klientelu s převahou italských hostů, podobně je složen i tým hotelových animátorů. Doporučujeme středně náročným klientům všech věkových kategorií, i rodinám s dětmi.

Poloha:

hotelový komplex se nachází v severní hotelové části Hammametu zvané Mrezga, asi 6 km od starého centra s medínou. Letiště v Monastiru je vzdálené 85 km, transfer trvá asi 1 hodinu a půl. Větší město Nabeul je vzdáleno asi 8 km. V blízkém okolí se nacházejí kavárny i obchůdky. Rozlehlá písčitá pláž se nachází jen přes cestu.

Vybavení:

vstupní hala s recepcí a se směnárnou, hlavní restaurace, hlavní bar, bar/snack bar u bazénu, restaurace a bar na pláži, velký venkovní bazén s odděleným bazénem pro děti, krytý bazén, divadlo k pořádání animačních programů, 4 tenisové kurty, multifunkční sportovní hřiště, plážový volejbal, stolní tenis, lázeňské centrum s masážemi a hydromasážemi, turecké lázně, posilovna, několik konferenčních místností, kadeřnictví.

Služby za poplatek:

minibar na pokoji, trezor na pokoji, vodní sporty, služby v lázeňském centru.

Pro děti:

dětský bazén, dětský klub.

Ubytování:

hotel má celkem 226 klimatizovaných pokojů, všechny jsou vybaveny koupelnou s WC, SAT/TV, telefonem, vysoušečem vlasů, trezorem, balkonem či terasou. Dětská postýlka je zdarma, požadavek je nutné uvést do poznámky. Pokoj s výhledem na moře je za příplatek.

Stravování:

all inclusive

All inclusive:

plná penze formou bufetu, pozdní kontinentální snídaně ve snack baru 10.00-12.00 hod., dopolední občerstvení v baru na pláži (pizza a hamburgery) 11.30-12.30 hod., oběd v hlavní restauraci či v restauraci na pláži 1x za pobyt (od cca 15.06. do 15.09.), odpolední občerstvení v baru na pláži (pizza a hamburgery), odpolední káva se zákusky, palačinkami či slaným pečivem 16.00-17.30 hod., tematická večeře v restauraci na pláži 1x za pobyt (tuniské speciality či kebab). Servis nápojů v hlavní restauraci: minerální voda, limonády, koncentrované džusy, čepované pivo, červené či bílé víno. Servis nápojů ve 3 barech (hlavní bar, bar u bazénu, bar na pláži): stejné jako v hlavní restauraci, navíc alkoholické nápoje místní výroby (např. boukha, thibarine, whisky a koktejly) v hlavním baru a v baru u bazénu, teplé nápoje (americká káva, espresso, mléko, čaj, čokoláda).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000