crosssearch

Tento starší hotelový komplex skládající se z hlavní budovy, přízemních a jednopatrových bungalovů se nachází v rozlehlé zahradě. Hotel leží přímo u pláže. 62 km od letiště v Tunisu, 82 km od letiště v Monastiru, 14 km od Nabeulu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový komplex skládající se z hlavní budovy - kde jsou dvě velké restaurace, bar, maurská kavárna, diskotéka - a bungalovů leží ve velké zahradě o rozloze 9 ha přímo u pláže. Klubový hotel s velkým množstvím zábavy a s možností různých sportů doporučujeme méně náročným klientům a rodinám s dětmi.

Poloha hotelu

Hotel leží 65 km od letiště v Tunisu, 100 km od Monastiru, 14 km od Nabeulu a 5 km od centra Hammametu.

Vybavení hotelu

2 velké venkovní bazény z toho 1 s tobogánem, recepce se směnárnou, restaurace, maurská kavárna, bar, snack bar, bar u bazénu, obchod se suvenýry, kadeřnictví, masáže, hammam, sauna, panoramatická terasa s výhledem na moře, diskotéka.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, klimatizací a balkonem nebo terasou. Pronájem trezoru na recepci cca 2 DT/den + vratná kauce 30 DT. Pronájem TV je možný za poplatek 5 DT/den + vratná kauce 20 DT, lednička za poplatk 5 DT/den.

Pláž & plážový servis

Hotelový komplex se nachází přímo u široké a krásné pláže. Slunečníky a lehátka u bazénu jsou zdarma, slunečníky na pláži zdarma, lehátka za poplatek DT 1,5/lehátko/den.

Sport & Fitness

Stolní tenis, fotbal, vodní a plážové sporty, zdarma je k dispozici tenis, minigolf, plážový volejbal. lukostřelba, vodní pólo, aerobic, vodní aerobic a animační programy po celý den.

Stravování

All inclusive

Pro děti

Pro děti je připraven miniclub, dětský bazény se skluzavkou, dětský koutek, dětské hřiště, každý večer minidiskotéka.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000