crosssearch

Bousten Long Beach Club

Tunisko, Hammamet

Hotelový komplex skládající se z hlavní budovy a bungalovů leží ve velké zahradě o rozloze 9 ha přímo u krásné písečné pláže. Tento hotel doporučujeme méně náročným klientům a rodinám s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotelový komplex skládající se z hlavní budovy a bungalovů leží ve velké zahradě o rozloze 9 ha přímo u krásné písečné pláže. Tento hotel doporučujeme méně náročným klientům a rodinám s dětmi. Poloha: Hotel leží 65 km od letiště v Tunisu, 40 km od letiště Enfidha, 14 km od Nabeulu a 5 km od centra Hammametu.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepcí, směnárna, restaurace, maurská kavárna, bar, snack bar, bar u bazénu, 2 velké venkovní bazény z toho 1 s tobogánem (provoz ve vymezených intervalech), panoramatická terasa s výhledem na moře, stolní tenis, fotbal, tenis (pronájem raket a osvětlení za poplatek), minigolf, plážový volejbal, vodní pólo, aerobik, vodní aerobik a animační programy po celý den. Za poplatek obchod se suvenýry, kadeřnictví, masáže, turecké lázně. Pro děti je připraven miniklub, dětský bazén se skluzavkou, dětský koutek, dětské hřiště, každý večer minidiskotéka.

Pláž

Hotelový komplex se nachází přímo u krásné a široké písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma, plážové matrace (cca 2 DT/den).

Vybavení pokoje

Jednodušše zařízené pokoje a bungalovy jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením,sprchovým koutem, klimatizací (v hl. sezóně) a balkonem nebo terasou. Pronájem trezoru na recepci cca 2 DT/den + vratná kauce 30 DT. Pronájem TV je možný za poplatek cca 5 DT/den + vratná kauce 20 DT. Pronájem ledničky za poplatek cca 5 DT/den. Vzhledem k animačnímu programu možnost zvýšeného hluku i ve večerních hodinách.

Maximální obsazenost

3 dospělé osoby + 1 dítě 2 dospělé osoby + 2 děti

Stravování

All inclusive.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000