crosssearch
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Iberostar Averroes

Tunisko, Hammamet Yasmine (zobrazit na mapě) mapa

Luxusní hotel Iberostar Averroespřímo u široké písčité pláže, jehož nejvýznamnějším puncem je elegance a profesionalita, vytváří skvělou kombinaci kvalitního ubytování, služeb a hotelového zázemí. Každý den dovolené zde bude malým zázrakem.

Konečná cena za osobu od: 14 890 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Iberostar Averroes hotel přímo u široké písčité pláže, jehož nejvýznamnějším puncem je elegance a profesionalita, vytváří skvělou kombinaci kvalitního ubytování, služeb a hotelového zázemí. Každý den dovolené zde bude malým zázrakem.

Pláž

Přímo u písčité pláže

Poloha hotelu

Ideální umístění přímo u písčité pláže a jen pár desítek metrů od několik kilometrů dlouhé palmové promenády lemované širokými chodníky, kavárnami a obchůdky, zajišťuje hotelu Averroes vedoucí postavení mezi honosnými hotely v části zvané Saint Tropez Tuniska neboli Hammamet Yasmine. Od staré části Hammametu s Medinou je hotel vzdálen asi 13 km. Pravidelné spojení s městem zajišťuje autobusová doprava nebo taxi.

Vybavení hotelu

Plně klimatizovaný 3patrový hotel, výtahy, recepce, směnárna, hlavní restaurace, 2 restaurace s výběrem jídla z menu, 3 bary a snack bary, obchod se suvenýry, konferenční sál, krytý a venkovní bazén s jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži, matrace na lehátka u bazénu, plážové osušky oproti vratné kauci, plážový volejbal a jiné kolektivní sporty. Týmem animátorů jsou každý den připravovány denní i večerní programy pro děti i dospělé. Hotel akceptuje platební karty American Express, Visa, Euro/Master Card.

Služby za poplatek

Trezor, pokoje s výhledem na moře, konzumace z minibaru, internet, fitness centrum, sauna, masáže, biliár a vodní sporty na pláži.

Ubytování

Všech 243 standardních pokojů s možností 1 přistýlky je moderně a vkusně zařízeno s individuál­ní klimatizací, telefonem, SAT/TV, koupelnou a samostatným WC, balkonem, minibarem. Pokoje s výhledem směrem k moři za příplatek. K dispozici jsou též propojené rodinné pokoje – na vyžádání.

All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou mezinárodního bufetu v hlavní restauraci, 1× týdně večeře a´la carte (po předchozí rezervaci v recepci), pozdní snídaně v hlavní restauraci, odpolední občerstvení (salátový bufet, sendviče, pizza, ovoce, zákusky), půlnoční občerstvení 23.00–24.00 hod. (salátový bufet, ovoce, zákusky, káva, čaj, mléko), neomezená konzumace alkoholi­ckých a nealkoholických nápojů místní výroby u hlavního baru, v baru u bazénu a v barbecue baru v hlavní restauraci a nápoje v hlavní restauraci u oběda a večeře, maurská kavárna 15.00–24.00 hod. (místní alko­holické a nealkoholické nápoje, džus, čaj a turecká káva, boukha), 1 láhev vody v minibaru na pokoji po příjezdu, lehátka a matrace u bazénu, lehátka a slunečníky na pláži, denní animační program, hry a soutěže, večerní animační program, miniclub pro děti 4–12 let, hry pro děti, dětský bazén, minidisco, 1× týdně hammam (nutná rezervace předem, dle možností a s předběžnou rezervací 1 hodina tenisu pro 2 osoby/den, ­aerobic, volejbal, fotbal, windsurfing, šlapadla a kajaky. Během pobytu možnost využít večeře a´la carte v hotelech Iberostar Hammamet Yasmine (Iberostar Chich Khan – mexická restaurace, Belisaire – asijská, Solaria – orientální) 1× za pobyt v každé z nich. Dále v ceně 1× za pobyt balík služeb v Medině Hammamet Yasmine (kulturní návštěva, zdarma vstup do muzea, paláce, historického kina, pro děti vstup do Carthage Land, folklórní večer v restauraci Sheherezade vč. večeře).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000