crosssearch

Hotel se nachází v nové turistické zóně Yasmine – Hammamet, cca 250 m od pláže, od které je oddělen místní komunikací. V blízkosti hotelu je postaven největší zábavný park v Tunisku (Kartago Land), druhý největší turistický přístav, velké množství obchodů, barů, kaváren,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel se nachází v nové turistické zóně Yasmine – Hammamet, cca 250 m od pláže, od které je oddělen místní komunikací. V blízkosti hotelu je postaven největší zábavný park v Tunisku (Kartago Land), druhý největší turistický přístav, velké množství obchodů, barů, kaváren, restaurací a supermarketů.

Vybavení hotelu

Almaz je jedním z nejkrásnějších hotelů s arabskou architekturou. Najdete zde vstupní halu s recepcí, TV místnost, restauraci, restauraci ŕ la carte, barbecue, americký bar, maurskou kavárnu a obchod se suvenýry. Má venkovní i krytý bazén (slunečníky a lehátka za poplatek).

Pokoje

Velmi pěkné klimatizované pokoje jsou vybavené koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, SAT–TV, telefonem, minibarem (za poplatek cca 5 TND na den), bezpečnostní schránkou (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Sport a zábava

Hotel pro své hosty pořádá různé animační programy. V hotelovém Thalasso therapy centru můžete za poplatek využít široké nabídky různých masáží, dále je zde fitness, turecké lázně, sauna, tenis a kulečník.

Stravování All Inclusive

Snídaně (7.30–10.00), oběd (12.30– 14.00) a večeře (18.30–21.00) formou bufetu. Během obědů a večeří je možné čerpat nealkoholické nápoje, bílé, červené a růžové víno. Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (víno, pivo, peppermint, pastis, boukha) v centrálním baru (10.00–24.00) a v baru u bazénu (10.00–18.00). Bar na pláži funguje od 1. 6. do 30. 9. (10.00–18.00) a jsou zde k dostání pouze nealkoholické nápoje. V maurské kavárně (15.00– 23.00) čaj, turecká káva a minerálka. Odpolední káva a sladkosti (16.00–17.00). Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000