crosssearch

Dar Naouar

Tunisko, Gammarth

Tento příjemný hotel je vystavěný v typickém tuniském stylu a tvoří ho komplex bungalovů. Hotel je od pláže oddělen pouze zahradou. Hotel leží nedaleko římských vykopávek v Karthagu a "modrobílého" městečka Sidi Bou Said.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento příjemný hotel je vystavěný v typickém tuniském stylu a tvoří ho komplex bungalovů. Hotel je od pláže oddělen pouze zahradou. Hotel leží nedaleko římských vykopávek v Karthagu a "modrobílého" městečka Sidi Bou Said. 10km od hlavního města Tunis, 135 km od Monastiru, 65 km od Hammametu Letovisko Gammarth je rekreačním předměstím hlavního města Tunis. Tato lokalita je vyhledávaná svoji polohou milovníky historie a golfisty. na dosah najdete nejstarší tuniské golfové hřiště s 18ti jamkami. Výhodná poloha nabízí možnost aktivního odpočinku u moře a zároveň návštěvu Kartága, mocné fénické říše, kouzelného městečka Sidi Bou Said a hlavního města Tunis

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, bazén, restaurace, směnárna, restaurace, maurská kavárna, bar, bar na pláži, TV místnost, obchod.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním vybavením, klimatizací a telefonem .

Sport & Fitness

Tenis, volejbal, fotbal, házená, minigolf, lukostřelba, aerobic, vodní gymnastika.

Stravování

Polopenze

Pro děti

Miniclub

Poznámka

Vhodné pro klienty, kteří hledají ubytování v dobrém dosahu hlavního města. V této oblasti nepůsobí delegáti, kontakt s nimi je možný pouze přes telefon.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000