crosssearch

Sangho Village Djerba

Tunisko, Djerba (zobrazit na mapě) mapa

Tento hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím a rodinám s dětmi, kteří vyhledávají aktivní dovolenou. Je zde mnoho možností jak prožít dovolenou plnou veselí a sportovních aktivit. Hotel se nachází v klidnější a méně rušné části hotelové zóny, asi 25 km od letiště a 6 km od...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím a rodinám s dětmi, kteří vyhledávají aktivní dovolenou. Je zde mnoho možností jak prožít dovolenou plnou veselí a sportovních aktivit.

Poloha hotelu

Hotel se nachází v klidnější a méně rušné části hotelové zóny, asi 25 km od letiště a 6 km od Midounu. Je situován v krásné palmové zahradě o velikosti 6 hektarů, přímo u dlouhé písečné pláže. Letovisko Playa Aghir.

Vybavení hotelu

hlavní hotelová část s halou a recepcí, směnárna, hlavní restaurace, hlavní bar a maurská kavárna, butik a obchod se suvenýry a tabákem, TV místnost, hotelová telefonní ústředna, bar u bazénu, bar/pizzerie na pláži, hotelová diskotéka, v zahradě je venkovní bazén a dětské brouzdaliště, krytý bazén vyhřívaný v zimních měsících, lehátka a slunečníky na terase u bazénu i na pláži, minigolf, tenisové kurty, plážový volejbal, lukostřelba, petanque, kajak, windsurfing, kolektivní hry v rámci bohatého animačního programu, večerní hry a představení v otevřeném nebo vnitřním umělém amfiteátru.

Služby za poplatek

trezor, malá lednice na pokoji, kulečník, osvětlení tenisových kurtů, centrum s masážemi, sauna, jacuzzi, pronájem aut, motorizované vodní sporty na pláži, katamarán, plážové osušky, půjčovan kol či motorek, biliard, vodní dýmka v maurské kavárně, turecká káva, dovozová káva, zmrzlina, dovozové alkoholické a nealkoholické nápoje.

Ubytování

v zahradě a kolem bazénu je rozmístěno celkem 210 většinou přízemních bungalovů vybavených koupelnou se sprchovým koutem a WC, klimatizací, terasou. U recepce jsou 2 menší bloky, kde je 50 pokojů v přízemí nebo v 1. patře, které jsou vybavené koupelnou s vanou a WC. Pokoje pro 4 osoby jsou s palandami. Dětská postýlka zdarma. Malá lednice za poplatek.

Pro děti

dobře fungující dětský klub v ceně pobytu pro děti od 3 do 12 let. Dětské brouzdaliště, dětské programy.

Stravování All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, 10.00–11.00 hod. pozdní snídaně v baru či na terase, 13.30–15.30 hod. obědy v restauraci na pláži, 16.00–17.00 hod. občerstvení v baru u bazénu (pizza, saláty, sendviče), neomezená konzumace místních alkoholických i nealkoholických nápojů, tenis, minigolf, vodní pólo, minifotbal, basketbal, házená, plážový volejbal, nemotorizované vodní sporty, kuželky, stolní tenis.

Internetové stránky hotelu: www.sangho-djerba.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000