crosssearch

Negresco

Tunisko, Djerba

Hotel je situovánv ve vzrostlé zahradě u překrásné pláže Sidi Bakour, cca 25 od města Houmt Souk a 6 km od Midounu, 25 km od letiště. Vstupní hala s recepcí, bezp. schránky pro hotelové hosty zdarma, 170 pokojů, snack bar, restaurace, bazén s dětskou částí, boutique, letní...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel je situovánv ve vzrostlé zahradě u překrásné pláže Sidi Bakour, cca 25 od města Houmt Souk a 6 km od Midounu, 25 km od letiště.

Vybavení Hotelu

Vstupní hala s recepcí, bezp. schránky pro hotelové hosty zdarma, 170 pokojů, snack bar, restaurace, bazén s dětskou částí, boutique, letní amfiteátr, diskotéka, turecké lázně.

Vybavení pokoje

Standardně zařízené prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (pro děti do 12 let - palandy), klimatizace, satelitní TV, telefon, balkon (výhled na moře nebo do zahrady) vlastní sociállní zařízení. CK nemá vliv na přidělování jednotlivých pokojů.

Pláž a plážový servis

Písečná pláž přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a plážové osušky pro hotelové hosty zdarma.

Sport a Fitness

Kanoe, catamaran, winfsurfing, líný tenis, plážový volejbal, stolní tenis, tenis, plážový fotbal, bowling, lukostřelba, vodní gymnastika, fitness, spinning.

Stravování

Soft all inclusive, snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní rozlévané nealkoholické nápoje, káva, čaj. Rozlévané bílé, červené a růžové víno k obědu a k večeři.

Pro děti

Bazén s dětskou částí, dětský miniklub (pro děti od 6 do 12 let): lukostřelba, tenis, stolní tenis, minibowling, minivolejbal, hry,

Služby v ceně

Animační porgramy pro děti i dospělé, hry, kabaret, kouzelník, ...

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000