crosssearch

Miramar Cesar Thalasso

Tunisko, Djerba

Hotel vyšší kategorie v tradičním stylu lze doporučit všem věkovým skupinám, které ocení blízkost pláže a také golfového hřiště.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše mínění
Hotel vyšší kategorie v tradičním stylu lze doporučit všem věkovým skupinám, které ocení blízkost pláže a také golfového hřiště.

Poloha
Hotel se nachází blízko mezinárodního golfového hřiště. K široké písečné pláži vzdálené cca 200 m se prochází přes hotelovou zahradu. Hlavní město ostrova Houmt Souk je vzdáleno cca 17 km, městečko Midoun cca 5 km.

Vybavení
Hotel postavený v tradičním stylu se skládá z hlavní budovy a patrových bungalovů rozmístěných v rozsáhlé udržované zahradě. Vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru), bar, hlavní restaurace, krytý bazén. V zahradě sladkovodní bazén, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Pláž
Hotel leží přímo u písečné pláže (vzdálenost na pláž z budovy hotelu cca 200 m). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Stravování
Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní nabídka
Zdarma stolní tenis, pétanque, minigolf, volejbal. Za poplatek tenis, biliár, vodní sporty na pláži a fitness, sauna, masáže, turecké lázně a různé procedury v hotelovém terapeutickém centru.

Zábava
Příležitostně večerní zábavné programy.

Pro děti
Možnost využití služeb miniklubu, dětského bazénu s malým toboganem a dětského brouzdaliště u sousedního hotelu Miramar Djerba Palace. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).

Platební karty
VISA, EC/MC, AMEX.

Internetové stránky hotelu: www.miramartunisia.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000