crosssearch

Maritim Yadis Djerba

Tunisko, Djerba

Poloha: Hotel se nachází v rozsáhlé udržované zahradě přímo u pláže se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Přímo u hotelu se nachází 27jamkové golfové hřiště. Město Midoun je vzdáleno cca 6 km, hlavní město ostrova Houmt Souk cca 20 km. Naše mínění: Nově...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází v rozsáhlé udržované zahradě přímo u pláže se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Přímo u hotelu se nachází 27jamkové golfové hřiště. Město Midoun je vzdáleno cca 6 km, hlavní město ostrova Houmt Souk cca 20 km.

Naše mínění:

Nově zrenovovaný luxusní hotel přímo u písečné pláže nezklame ani nejnáročnější klienty. Vysoká úroveň ubytovacích a stravovacích služeb, jedno z nejkrásnějších thalassoterapeutických center a bezprostřední blízkost golfového hřiště jsou zárukou bezproblémového prožití dovolené plné odpočinku a relaxace.

Vybavení:

Komplex sestává z hlavní budovy a několika vedlejších budov v typickém místním stylu, tzv. „menzelů“. Nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní klimatizovanou restauraci s nekuřáckou zónou, 2 restaurace ŕ la carte, výtahy, maurskou kavárnu, společenskou místnost s TV/sat., 4 bary, diskotéku, internetový koutek (za poplatek), piano bar, obchod se suvenýry, kadeřnictví a konferenční místnosti. V zahradě se nachází bazén se sladkou vodou, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Pláž:

Široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a jemným světlým pískem se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma, snack bar na pláži.

Ubytování:

Celkem 332 komfortně zařízených pokojů disponujících klimatizací, koupelnou/WC (vysoušeč vlasů), TV/sat., minibarem, telefonem, trezorem a balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje jsou vybaveny shodně, jsou však prostornější. Za příplatek možnost dokoupení prostornějších pokojů s výhledem do zahrady/na golfové hřiště. nebo na moře.

Stravování:

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze (večeře formou bufetu). U polopenze možnost výměny večeře formou bufetu za večeři v restauraci ŕ la carte dle vlastního výběru bez doplatku (nutná rezervace).

Sportovní nabídka:

Zdarma sportovní aktivity v rámci animačních programů: fotbal, volejbal, vodní pólo, lukostřelba, stolní tenis, biliár a fitness centrum. Za poplatek: 5 tenisových kurtů (pevný povrch, písek), jízda na koni, vodní sporty na pláži, golf.

Zábava:

Jemná denní animace a večerní zábavní programy, diskotéka.

Pro děti:

Oddělené dětské brouzdaliště, dětské hřiště, miniklub (4–10 let). Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).

Platební karty:

VISA, EC/MC, AMEX.

WWW: www.yadis.com

Zvláštnosti:

Wellness – SPA: V hotelu se nachází rozsáhlé thalassoterapeutické centrum, které patří k nejhezčím a nejmodernějším na ostrově. Thalassoterapie je moderní léčebná a regenerační metoda, která využívá léčebných účinků mořské vody ohřáté na teplotu lidského těla. Centrum nabízí léčebné procedury, sauny, masáže a hydromasážní krytý bazén se slanou vodou. Všechny procedury probíhají pod kontrolou zkušeného týmu lékařů, masérů a rehabilitačních pracovníků. Veškeré léčebné a relaxační programy za poplatek. Detailní informace o cenách vám na požádání sdělí naši prodejní asistenti.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000