crosssearch

Homere

Tunisko, Djerba

Hotel postavený v typickém místním stylu se skládá z několika budov umístěných v rozsáhlé udržované zahradě. Od města Houmt Souk je vzdálen cca 6 km a od města Midoun cca 21 km. Přijemný hotel střední kategorie, který je vhodný zejména pro rodiny s dětmi.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel postavený v typickém místním stylu se skládá z několika budov umístěných v rozsáhlé udržované zahradě. Od města Houmt Souk je vzdálen cca 6 km a od města Midoun cca 21 km.

Naše mínění

Přijemný hotel střední kategorie, který je vhodný zejména pro rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, směnárna, trezory k pronajmutí, restaurace, pizzerie, bar, maurská kavárna, diskotéka, dva obchody, vyhřívaný vnitřní bazén, venkovní bazén se sladkou vodou, bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Pláž

Hotel se nachází cca 250 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (cestou na pláž je nutné přejít málo frekventovanou místní komunikaci). Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

Ubytování

Celkem 180 pokojů, koupelna/WC, individuální klimatizace, telefon, TV/sat. a balkon nebo terasa.

Sportovní nabídka

V rámci programu all in clusive: tenis, stolní tenis, lukostřelba, minigolf, pétanque, volejbal, aerobik, šipky. Za poplatek sauna, turecké lázně, masáže, biliár a vodní sporty na pláži.

Zábava

Hotel pořádá animační programy.

Pro děti

Venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, miniklub a dětské hřiště.

Program All inclusive

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu – nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby, pivo, káva, čaj (10.00–22.00 hod.) – zmrzlina pro děti, káva a zákusky (16.00–17.00 hod.) – výše uvedené sportovní aktivity a animační programy – bar na pláži není zahrnut v programu all inclusive

Platební karty

VISA, EC/MC.

Internetové stránky hotelu: www.hotelhomere.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000