crosssearch

Hotel se nachází v zahradě, 5 km od centra města Midoun a 15 km od Houmt Souku. V tomto hotelu, vhodném pro všechny věkové kategorie, je hostům k dispozici hotelová hala s recepcí, směnárna, restaurace, bar, bar na pláži, barbecue, maurská kavárna, konferenční sál.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel se nachází v zahradě, 5 km od centra města Midoun a 15 km od Houmt Souku. Vzdálenost od letiště 25 km.

Vybavení hotelu

Hotel s příjemnou atmosférou, vhodný pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici hotelová hala s recepcí, směnárna, trezor (za poplatek), restaurace, bar, bar na pláži, barbecue, maurská kavárna, obchod, kadeřnictví, konferenční sál, internet. Nedaleko hotelu se nachází supermarket a cukrárna.

Vybavení pokoje

Pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné, dvou nebo tří přistýlek.

Pláž & plážový servis

Hotelová písečná pláž leží 350 m od hotelu. Možnost zapůjčení plážových osušek (za poplatek).

Sport & Fitness

Venkovní bazén, dětský bazén, krytý bazén, dětské hřiště, tenis, stolní tenis, sauna, lázně, masáže, jacuzzi, aerobik, vodní gymnastika, šipky, volejbal, basketbal, minifotbal, petanque, billiard, posilovna, miniklub pro děti, animační programy pro děti a dospělé v českém jazyce. Nedaleko hotelu je golfové hřiště a kasino.

Stravování

POLOPENZE: Snídaně a večeře formou bufetu nebo All inclusive.

All Inclusive

snídaně, oběd a večeře formou bufetu včetně nápojů místní výroby, občerstvení během dne, 10:00 - 24:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby, bar na pláži (nealkoholické nápoje místní výroby); tenis a stolní tenis (rakety a míčky za poplatek), volejbal, basketbal, petanque, šipky, aerobic, vodní pólo, vodní gymnastika, miniklub, animační programy pro děti a dospělé v českém jazyce, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000