crosssearch

Sun And Fun Club

Tunisko, Bizerta

Čtyřpatrový hotel střední kategorie leží přímo u pláže a od malebného městečka Bizerta je vzdálen pouhé 4 km. Z hotelu je hezký výhled na moře nebo na hory a město. Hotel je vhodný ke strávení odpočinkové i aktivní dovolené a doporučujeme ho zejména pro méně náročné klienty,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Čtyřpatrový hotel střední kategorie leží přímo u pláže a od malebného městečka Bizerta je vzdálen pouhé 4 km. Z hotelu je hezký výhled na moře nebo na hory a město. Hotel je vhodný ke strávení odpočinkové i aktivní dovolené a doporučujeme ho zejména pro méně náročné klienty, kteří nevyhledávají luxus, ale příjemné ubytování a klidnou dovolenou. Poloha 65 km od hlavního města Tunisu, 208 km od Sousse, 136 km od Tabarky, 4 km od centra města Bizerta.

Vybavení hotelu

Restaurace, bar, venkovní bazén, diskotéka, konferenční sál, centrální trezor. V areálu vedle hotelu se nachází snack-pizzeria, maurská kavárna, 2 restaurace. K dispozici je stolní tenis, minigolf, volejbalové hřiště, animační programy, vodní sporty na pláži, petanque, fotbalové hřiště, tenis. Pro děti je určeno brouzdaliště a animační programy.

Vybavení pokoje

Účelně zařízené pokoje se sociálním zařízením, klimatizací, balkonem a telefonem. Možný pronájem televize za poplatek. Část pokojů nemá balkon. CK Azur Reizen nemá vliv na rozdělování klientů do pokojů při ubytování.

Pláž & plážový servis

Hotel se nachází přímo u písečné pláže.

Stravování

All inclusive zahrnuje snídani, oběd, večeři a drobné odpolední občerstvení (cca od 16.30 do 17.30 hodin formou sladkého pečiva nebo minipizzy). Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (každých 15 minut nárok na 1 nápoj zdarma na osobu).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000