crosssearch

Tento čtyřpatrový hotel střední kategorie leží přímo u písečné pláže a od malebného městečka Bizerta je vzdálen 4 km. Od hlavního města Tunisu je vzdálen cca 65 km. Hotel je vhodný ke strávení odpočinkové i aktivní dovolené. Z dovolené je hezký výhled na moře nebo na hory a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Tento čtyřpatrový hotel střední kategorie leží přímo u písečné pláže a od malebného městečka Bizerta je vzdálen 4 km. Od hlavního města Tunisu je vzdálen cca 65 km. Hotel je vhodný ke strávení odpočinkové i aktivní dovolené. Z dovolené je hezký výhled na moře nebo na hory a město. 4 km od centra města Bizerta, 65 km od hlavního města Tunisu, 208 km od Sousse, 136 km od Tabarky.

Vybavení hotelu

Restaurace, bar, venkovní bazén, diskotéka, konferenční sál, centrální trezor (cca 10TD/týden). V areálu vedle hotelu se ještě nachází snack-pizzeria, maurská kavárna, 2 restaurace

Vybavení pokoje

Standartně zařízené pokoje se sociálním zařízením, klimatizací, balkonem a telefonem. Možný pronájem televize za poplatek. Část pokojů nemá balkon. CK Azurreizen nemá vliv na rozdělování klientů do pokojů při ubytování.

Sport & Fitness

Stolní tenis, minigolf, volejbalové hřiště, animační programy, vodní sporty na pláži, petanque, fotbalové hřiště, tenis.

Stravování All Inclusive

Snídaně, oběd, večeře a drobné odpolední občerstvení (cca 16:30 až 17:30 formou sladkého pečiva nebo minipizzy). alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby (v rámci all inclusive každých 15 minut nárok na 1 nápoj zdarma na osobu).

Pro děti

Brouzdaliště, animační programy pro děti.

Poznámka

Vhodné pro dvojice a rodiny s dětmi, kteří nevyhledávají luxus, ale příjemné ubytování a klidnou dovolenou.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000