crosssearch

Tento hotel leží nedaleko centra města Bizerta. na písečnou pláž, která je vzdálená cca 200 metrů od hotelu, vede cesta - mezi hotelem a pláží není komunikace. cca 15 min. chůze od centra města Bizerta, 60 km od hlavního města Tunisu, 230 km od Monastiru, 210 km od Sousse, 135...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Tento hotel leží nedaleko centra města Bizerta. na písečnou pláž, která je vzdálená cca 200 metrů od hotelu, vede cesta - mezi hotelem a pláží není komunikace. cca 15 min. chůze od centra města Bizerta, 60 km od hlavního města Tunisu, 230 km od Monastiru, 210 km od Sousse, 135 km od Tabarky.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén, vnitřní bazén, kavárna, kadeřnictví, maurská kavárna, pizzerie, konferenční sály. krámek se suvenýry, sluneční terasa.

Vybavení pokoje

Moderně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, TV, telefonem, klimatizací a balkónem či terasou. Minibar a bezpečnostní schránka k pronajmutí. Propojené pokoje na vyžádání. Pokoje s výhledem na moře jsou za příplatek.

Sport & Fitness

Volejbal, animační programy.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Pro děti

Dětský bazén

Služby v ceně

Plážový servis zdarma.

Služby za poplatek

Fitness, biliard, stolní tenis, sauna, masáže a jacuzzi. V blízkosti hotelu plachtění, windsurfing, veslování, šlapadla, jízní kola a jízda na koni.

Poznámka

Vhodné pro dvojice a s rodinny dětmi, kterým vyhovuje dosah městského centra.

Internetové stránky hotelu: www.bizertaresort.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000