crosssearch

Sugar Palm Grand Hillside

Thajsko, Phuket (zobrazit na mapě) mapa

Tento luxusní resort je umístěný na kopci nad plážemi Kata. Městečko Kata je vzdáleno pouze 5 minut chůze. Moderní pokoje s výhledem na bazén nebo na moře. Součástí pokojů je koupelna, telefon, minibar, trezor, sprcha, fén, TV, internet, klimatizace a balkon.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo - Thajský největší ostrov vzdálený cca 862 km jižně od Bangkoku, nazývaný také jako perla Andamanského moře nebo perla jihu. Jeho přírodní zdroje, skalnaté poloostrovy, vápencové útesy, bílé písečné pláže, klidné široké zálivy a tropické pralesy ve vnitrozemí přispívají k oblíbenosti tohoto ostrova mezi mnoha turisty. Ostrov je 48,7 km dlouhý a široký 21,3 km. Na severu sousedí s provincií Phang-nga, další 3 části ostrova jsou vhodné pro potápění. Nejlepší doba pro návštěvu je od listopadu do února. Phuket je současně domovem úžasných západů slunce, vodních sportů a excelentních hotelů. Na ostrově najdete jedny z nejlepších thajských pláží a spoustu zábavy v Patongu v mnoha restauracích a barech.

Poloha hotelu

Tento luxusní resort je umístěný na kopci nad plážemi Kata. Městečko Kata je vzdáleno pouze 5 minut chůze.

Ubytování

Moderní pokoje s výhledem na bazén nebo na moře. Součástí pokojů je koupelna, telefon, minibar, trezor, sprcha, fén, TV, internet, klimatizace a balkon.

Vybavení hotelu

Postavený v roce 2008, hotel nabízí desénovou minimalistickou eleganci, která kombinuje inovaci a luxus. Má celkem 105 pokojů. K vybavení hotelu patří bar, kavárna a restaurace, lobby s 24-hodinovou recepcí, vysokorychlostní internet a konferenční prostor

Poznámka : Typ pokoje: grand pool pokoje / stravování: snídaně / polopenze

Internetové stránky hotelu: www.sugarpalmgrand.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000