crosssearch

Pěkný luxusní hotel se nachází přímo na pláži Kata, která je pravděpodobně nejkrásnější pláží celého ostrova. Centrum střediska s několika obchůdky a restauracemi je situováno pouze několik kroků od hotelu. Patong, nejrušnější letovisko na ostrově plné restaurací a obchůdků,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pěkný luxusní hotel se nachází přímo na pláži Kata, která je pravděpodobně nejkrásnější pláží celého ostrova. Centrum střediska s několika obchůdky a restauracemi je situováno pouze několik kroků od hotelu. Patong, nejrušnější letovisko na ostrově plné restaurací a obchůdků, je vzdálen cca 20 minut jízdy.

Vybavení pokojů:

Luxusně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a příslušenstvím jsou vybaveny televizí se satelitním programem, rádiem, telefonem, minibarem, trezorem za poplatek (nebo možnost pronájmu trezoru na recepci zdarma), vysoušečem vlasů, varnou konvicí, klimatizací a balkonem. K dispozici jsou pokoje de luxe s výhledem na moře nebo superior s výhledem do zahrady nebo do okolí.

Vybavení hotelu:
K vybavení hotelu patří atriová hala s recepcí, dva výtahy, obchody, krejčovský salón, kadeřník, konferenční místnost, dvě restaurace a bar u bazénu. V hotelové zahradě je bazén s terasou na opalování, sauna a fitness.

Pláž:
Z hotelového areálu je bezprostřední vstup na krásnou písečnou pláž. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Strava:
V hotelové restauraci bufetovým způsobem.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000