crosssearch

Chanalai Garden Resort

Thajsko, Phuket (zobrazit na mapě) mapa

Hotel je zasazen do prostředí tropické zahrady překypující bujnou vegetací ve svahu nad mořem. Hotel leží v centru menšího střediska Kata Beach, které je vzdáleno asi 20 minut jízdy od hlavního střediska ostrova Patongu Pod hotelem probíhá pobřežní komunikace a za ní leží pás...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel je zasazen do prostředí tropické zahrady překypující bujnou vegetací ve svahu nad mořem. Hotel leží v centru menšího střediska Kata Beach, které je vzdáleno asi 20 minut jízdy od hlavního střediska ostrova Patongu Pod hotelem probíhá pobřežní komunikace a za ní leží pás pobřežních domků, na něž navazuje překrásná pláž.

Vybavení hotelu

Vzdušná hotelová hala, lobby bar, dvě hotelové restaurace, dva bazény, dětský bazén, bar u bazénu, vyhlídková terasa u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu, obchod s květinami, zakázkové krejčovství, prostředí pro WIFI internet.

Sport a zábava

Spa centrum s masážemi, vířivkami, aromaterapií, vodní sporty na pláži (za poplatek). Večerní zábava v barech, restauracích a diskotékách střediska Patong.

Pláž

Písčitá pláž Kata Beach leží za pobřežní komunikací a pásem pobřežních domků asi 100 metrů od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Stravování

Bufetové snídaně. Možnost dokoupit večeře s obsluhou.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství, vysoušeč vlasů, klimatizaci, minibar, SAT-TV, kávovar, pokojový trezor, terasu nebo balkon. Pokoje superior jsou bez výhledu na moře, pokoje ve třídě de luxe mají výhled na moře.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000