crosssearch

Blue Marine Resort & Spa

Thajsko, Phuket

Hotel s luxusním zázemím a krásným výhledem na moře, z hotelu lze sledovat nádherný západ slunce. Typická architektura, sochy slonů v komplexu od thajských umělců dotváří celkovou atmosféru hotelu. Poloha: hotel se nachází v letovisku Patong, asi 5 min. od pláže. Krátkou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel s luxusním zázemím a krásným výhledem na moře, z hotelu lze sledovat nádherný západ slunce. Typická architektura, sochy slonů v komplexu od thajských umělců dotváří celkovou atmosféru hotelu.

Poloha: hotel se nachází v letovisku Patong, asi 5 min. od pláže. Krátkou procházkou se dostanete do centra Patongu a na plážovou promenádu.

Vybavení: kvalitně vybavený komplex: hotelové lobby s recepcí, několik restaurací a barů, knihovna, bar u bazénu, obchůdek se suvenýry, 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu, fitness, směnárna.

Služby za poplatek: konferenční místnost, spa, thajské masáže, hlídání dětí, trezory na recepci nebo v pokoji. Shuttle bus do centra Patongu a do města Phuket.

Ubytování: hotel poskytuje ubytování ve dvou budovách – Amber Glory a a Tubtim Dream. Obě budovy jsou postaveny v odlišném stylu a barevně rozlišeny. Ubytování v 77 pokojích, všechny s výhledem na moře, balkonem, klimatizací, TV, telefonem, vysoušečem vlasů, koupelna s WC, trezorem, minibar/lednice, vařič na kávu a čaj, župany, pantofle, plážové osušky. Pokoje grand view, s přímým vstupem k bazénu nebo suite za příplatek.

Pro děti: dětský bazén, hlídání dětí za poplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000