crosssearch

Baan Boa

Thajsko, Phuket

Účelná architektura třípatrového hotelu bez výtahu je tvořena předním a zadním pavilonem, mezi nimiž je vybudováno hotelové atrium s bazénem. Hotelové pokoje jsou umístěny v zadním traktu hotelových budov. Hotel leží přímo na pobřežní promenádě v jižní části střediska Patongu...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Účelná architektura třípatrového hotelu bez výtahu je tvořena předním a zadním pavilonem, mezi nimiž je vybudováno hotelové atrium s bazénem. Hotelové pokoje jsou umístěny v zadním traktu hotelových budov. Hotel leží přímo na pobřežní promenádě v jižní části střediska Patongu asi 10 minut chůze od centra střediska.

Vybavení pokojů:

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou umístěny většinou v zadním hotelovém pavilonu s  výhledem na bazén nebo na okolní stavby. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, klimatizaci, minibar, pokojový trezor, SAT-TV, terasu nebo balkon. Fén vlasů za poplatek.

Vybavení hotelu:
Malá vzdušná průchozí hala s barem, hotelová restaurace, bazén, vířivka, lehátka a slunečníky u bazénu, masáže, zakázkové krejčovství, thajské masáže, WIFI internetové prostředí.

Pláž:
Písčitá pláž leží přímo před hotelem a je od něho oddělena jen promenádou. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.

Strava:

Snídaně Možnost dokoupit večeře s obsluhou.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000