crosssearch

Naše mínění Příjemný hotel v moderním stylu v klidné poloze letoviska Pattaya. Poloha Moderní hotel se nachází v klidné poloze v severní části Pattayi. V okolí hotelu se nachází několik obchodů a restaurací. Vzdálenost od rušné centrální části Pattayi cca 15...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše mínění
Příjemný hotel v moderním stylu v klidné poloze letoviska Pattaya.

Poloha
Moderní hotel se nachází v klidné poloze v severní části Pattayi. V okolí hotelu se nachází několik obchodů a restaurací. Vzdálenost od rušné centrální části Pattayi cca 15 minut jízdy. Transfer z letiště v Bangkoku trvá cca 2 hodiny.

Vybavení
K dispozici je prostorná vstupní hala s recepcí a lobby barem, venkovní bazén, jacuzzi, konferenční místnosti, možnost připojení k internetu, obchod se suvenýry, restaurace s asijskými specialitami a mezinárodní kuchyní, bary.

Pláž
Hotel se nachází přímo u písečné pláže, hotelová pláž však není vhodná ke koupání. Hotel poskytuje zdarma shuttle bus k hotelu Green Park, kde se nachází písečná pláž.

Ubytování
Prostorné pokoje superior mají koupelnu/WC, trezor, vysoušeč vlasů, TV, možnost připojení k internetu, minibar, klimatizaci.

Maximální obsazenost
Maximální obsazenost: 2 dospělí, 2 dospělí+ 1 dítě.

Stravování
Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo menu.

Sportovní nabídka
Fitness.

Wellnes - SPA
V hotelu je dispozici spa centrum Zphora se 14 masážními místnostmi. Vybrat si můžete z široké nabídky masáží a procedur.

Platební karty
EC/MC, VISA

Webové stránky
www.thezignhotel.com
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000