crosssearch

Sunshine Hotel & Residence

Thajsko, Pattaya (zobrazit na mapě) mapa

Sunshine se vyznačuje výbornou polohou v centru Pattayi v oblasti Soi 8 a také příjemným personálem a službami odpovídajícími jeho kategorii. Hotel sám o sobě působí klidně a relaxačně, ovšem hned za jeho dveřmi naleznete tepající centrum letoviska Pattaya.

Konečná cena za osobu od: 24 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sunshine hotel & residences se vyznačuje výbornou polohou v centru Pattayi v oblasti Soi 8 a také příjemným personálem a službami odpovídajícími jeho kategorii. Hotel sám o sobě působí klidně a relaxačně, ovšem hned za jeho dveřmi naleznete tepající centrum letoviska Pattaya. Příjemnou procházkou se snadno dostanete na hlavní veřejnou pláž. Hotel lze doporučit jak klientům vyhledávajícím zábavu a noční život, tak rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bazén a klimatizace.

Ubytování

V hotelu je na výběr z několika kategorií ubytování, je zde celkem 188 pokojů. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, individuálně ovladatelná klimatizace, kabelová TV, minibar a telefon s přímou volbou.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Pláž

Hotel se nachází cca 500 m od pláže.

Sport a zábava

V těsném okolí hotelu najdete široké možnosti zábavy a nakupování. Využít také můžete nabídky vodních sportů na pláži, nebo některého z nabízených fakultativních výletů.

Internetové stránky hotelu: www.sunshinepattaya.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 74 termínů

Celkem 74 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000