crosssearch

Avalon Beach Resort

Thajsko, Pattaya

POLOHA: Moderní hotel Avalon Beach Resort má ideální polohu na pláži Dongtarn v oblasti Jomtien. Centrum města Pattaya je asi 10 minut jízdy. VYBAVENÍ Součástí hotelu je recepce, restaurace, bar, prodejna suvenýrů, kavárna , internet, bazén s lehátky a slunečníky zdarma,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

POLOHA: Moderní hotel Avalon Beach Resort má ideální polohu na pláži Dongtarn v oblasti Jomtien. Centrum města Pattaya je asi 10 minut jízdy. VYBAVENÍ Součástí hotelu je recepce, restaurace, bar, prodejna suvenýrů, kavárna , internet, bazén s lehátky a slunečníky zdarma, jaccuzzi, masáže, prádelna.

UBYTOVÁNÍ: Dvoulůžkové pokoje jsou zařízeny v thajském stylu, mají klimatizaci, koupelnu (WC,sprcha nebo vana,fén), TV-SAT, telefon, internetové připojení, varnou konvici, DVD, minibar, sejf (za poplatek) a balkon nebo terasu.

STRAVOVÁNÍ: Snídaně formou bufetu. V hotelu a jeho blízkém okolí lze využít rozmanité nabídky občerstvení, místních specialit i mezinárodní kuchyně.

PLÁŽ: Písečná přímo před hotelem, vodní sporty na pláži za poplatek.

1. den: Odlet z Prahy nebo Budapešti (při odletu z Budapešti transfer na letiště z 1.trasa - Olomouce, Brna, Břeclavi, Bratislavy - zdarma 2.trasa -Ostravy, Frýdku-Místku, Třince – zdarma), odlet do Bangkoku.

2. den: Bangkok, přílet Přílet do Bangkoku (časový posun + 6 hodin), přivítání českým thajsky mluvícím průvodcem na letišti, transfer do hotelu v centru města. Krátká informativní schůzka se vstupní informací o zemi. Odpočinek, individuální volno. Doporučujeme po dlouhé cestě tradiční thajskou masáž, případně návštěvu nočního trhu a zábavního centra v Pat Pongu (po dohodě s průvodcem).

3. den: Bangkok, Grand Palace, City Temples a Thonburi Canals Tour Snídaně, v 08.00 odjezd na prohlídku města. Tento výlet patří zcela nezbytně k návštěvě Bangkoku. V Čínském městě v chrámu Wat Traimit uvidíte největšího zlatého Buddhu na světě (5,5 tuny). V chrámu Wat Pho se budete do objektivu svého fotoaparátu marně snažit vměstnat gigantického 46 m dlouhého a 15 m vysokého ležícího Buddhu. Pohádková krása a fantaskní zlatá výzdoba Královského paláce spolu s Chrámem smaragdového Buddhy (Wat Phra Kaeo) se Vám vryjí navždy do paměti. Bufetový oběd. Následuje projížďka po řece Chao Phraya a vodních kanálech ve čtvrti Thonburi. Mimo tradičního starobylého způsobu bydlení na vodě zde uvidíte také Chrám ranních červánků (Wat Arun). Výlet zakončí návštěva Mramorového chrámu (Wat Benchamabophit) a obrovská manufaktura na zpracování drahých kamenů a výroby šperků. Návrat do hotelu kolem 18.00.

4. den: Bangkok, Pattaya Snídaně. V 10.00 transfer (150 km) do Pattaye, největšího přímořského letoviska v jihovýchodní Asii. Ubytování v hotelu. Odpočinek. Večer možnost prohlídky noční Pattaye s českým průvodcem.

5. –12. den: Pattaya Snídaně. Pobyt v letovisku Pattaya, které je nejznámějším a nejnavštěvovanějším thajským přímořským letoviskem. Je to místo, které má dvě tváře. Ve dne můžete relaxovat na kilometrech dlouhých pláží s jemným pískem a vybrat si jeden ze tří zálivů, které město lemují. Pokud jste příznivci vodních radovánek, můžete si pronajmout vodní čluny, skútry nebo se proletět na padáku. K dispozici je nesčetné množství fakultativních výletů. Doporučujeme zejména tropické zahrady Nong Nooch, rozlehlý aquapark, podvodní svět, Mini Siam, projížďku na slonech, krokodýlí farmu, tygří ZOO, některý z místních výstavných chrámů, nebo výlet na některý z okolních ostrovů. Odpočinek umocníte návštěvou některého z mnoha maserských zařízení, či jen plážovými masážemi. V noci ožívají stovky zábavních podniků, barů a diskoték a dávají tak za pravdu pověsti o městě hříchu...

13. den: Pattaya, Bangkok, odlet Snídaně. Check out v hotelu, transfer na letiště v Bangkoku a odlet z Bangkoku do Prahy nebo Budapešti (transfer z letiště z Budapešti do 1.trasa - Bratislavy, Břeclavi, Brna, Prostějova, Olomouce - zdarma. 2.trasa - Třince, Frýdku-Místku, Ostravy – zdarma).

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000