crosssearch

Kurzy Thajských Masáží

Thajsko, Kurzy Thajských Masáží

Obrázek není k dispozici

Program kurzu: 1.den Odlet z Prahy 2. den Přílet do Bangkoku, transfer klimatizovaným minibusem do letoviska Pattaya, ubytování v hotelu, společná večeře a seznámení s programem masáží. 3. - 8. den Snídaně v hotelu, v 9.30 transfer klimatizovaným minibusem do Wat Pho,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Program kurzu:

1.den Odlet z Prahy

2. den Přílet do Bangkoku, transfer klimatizovaným minibusem do letoviska Pattaya, ubytování v hotelu, společná večeře a seznámení s programem masáží.

3. - 8. den Snídaně v hotelu, v 9.30 transfer klimatizovaným minibusem do Wat Pho, kurz masáží od 12.00 do 17.00 hodin. Transfer zpět do hotelu v letovisku Pattaya.

8. den Snídaně v hotelu, v 9.30 transfer klimatizovaným minibusem do Wat Pho, Dokončení kurzu včetně zkoušek a slavnostní předání diplomů. Společný oběd ve škole. Transfer zpět do hotelu v letovisku Pattaya.

9. den Snídaně v hotelu. V 9.00 hodin výlet lodí na Korálový ostrov (Koh Larn), který je vzdálen asi 45 min. plavby lodí z města. Na ostrově jsou čtyři pláže s bílým pískem a krásně čistou vodou. Oběd na ostrově. Ostrov je hornatý, má vynikající podmínky na fotografování a snorkeling. Na ostrově je možnost ubytování a pronájmu motorek. Návrat na hotel kolem páté hodiny.

10. den Snídaně v hotelu, V dopoledních hodinách návšteva překrásné tropické zahrady NONG NOOCH, vzdálené asi 15min. klimatizovaným minibusem od města, kde je možno vidět vzácné květy, kaktusy a dřeviny, zvířata a přehlídku thajských tanců. Po prohlídce návrat do hotelu, volný program, koupání.

11. den Snídaně v hotelu. Volný program, ve večerních hodinách návštěva ALCAZAR SHOW - nejpopulárnější kabaret show travestitů v Asii.

12. den Snídaně v hotelu, pobyt ve městě Pattaya. Volný program, koupání, nákupy.

13. den Snídaně v hotelu. Transfer Pattaya hotel - Bangkok letiště, nebo prodloužení pobytu

14.den Přílet do Prahy

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000