crosssearch

Sand Sea Resort

Thajsko, Krabi (zobrazit na mapě) mapa

Hotelový komplex sestávající z přízemních bungalovů vystavěných v tropické zahradě je situován přímo na slavné pláži Railay, na kterou je přístup pouze lodí.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový komplex sestávající z přízemních bungalovů vystavěných v tropické zahradě je situován přímo na slavné pláži Railay, na kterou je přístup pouze lodí. Transfer je z letiště zajištěn mikrobusem do střediska Ao Nang Beach, pak lodí do hotelu (plavba cca 10 minut).

Vybavení pokojů

Superior - příjemné dvoulůžkové pokoje (manželské lůžko) jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, TV-SAT, minibarem, vysoušečem vlasů a varnou konvicí. Na vyžádání jsou k dispozici i pokoje ,,de luxe", které mají dvě oddělená lůžka, ostatní vybavení totožné s pokoji superior.

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace, minimarket a bazén s terasou na opalování, trezor v recepci.

Pláž

Jedna z nejromantičtějších pláží v celém Thajsku - průzračná voda, rozeklaná skaliska na obou koncích celé pláže, bělostný písek a typické lodě tzv. ,,long-tail boats", připravené Vás kdykoliv dopravit do letoviska Ao Nang Beach (za poplatek). Na plážích nejsou k dispozici slunečníky ani lehátka.

Strava

V hotelové restauraci jsou podávány snídaně formou amerického bufetu. Možnost fakultativních večeří s obsluhou, není k dispozici alkohol a také žádné vepřové maso ani uzeniny (majitel a personál jsou muslimové).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000