crosssearch

Railay Bay Resort

Thajsko, Krabi (zobrazit na mapě) mapa

Kompletně zrenovovaný rozlehlý hotelový resort s bungalovy se nachází v nádherné udržované zahradě na pláži na jížní straně pláže Railay.

Konečná cena za osobu od: 51 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Kompletně zrenovovaný rozlehlý hotelový resort s bungalovy se nachází v nádherné udržované zahradě na pláži na jížní straně pláže Railay.

Vybavení: recepce, restaurace s místní a mezinárodní restaurací, bar, internet, bazén se slunečníky a lehátky zdarma v hlavní budově, která je na západní pláži cca 4 minuty chůze.

Ubytování: každý pokoj je vybavený koupelnou s WC. klimatizací, kávovarem, TV, telefonem, minibarem, fénem a sejfem.

Stravování: snídaně formou bufetu. V hotelu a jeho blízkém okolí lze využít rozmanité nabídky občerstvení, místních specialit i mezinárodní kuchyně.

Pláž: písečná přímo před hotelem, vodní sporty na pláži za poplatek

1.den: Odlet z Prahy nebo Budapešti (při odletu z Budapešti transfer na letiště z 1.trasa - Olomouce, Brna, Břeclavi, Bratislavy - zdarma 2.trasa -Ostravy, Frýdku-Místku, Třince – zdarma), odlet do Bangkoku.

2. den: Bangkok, přílet Přílet do Bangkoku (časový posun + 6 hodin), přivítání českým thajsky mluvícím průvodcem na letišti, transfer do hotelu v centru města. Krátká informativní schůzka se vstupní informací o zemi. Odpočinek, individuální volno. Doporučujeme po dlouhé cestě tradiční thajskou masáž, případně návštěvu nočního trhu a zábavního centra v Pat Pongu (po dohodě s průvodcem).

3. den: Bangkok, Grand Palace, City Temples a Thonburi Canals Tour Snídaně, v 08.00 odjezd na prohlídku města. Tento výlet patří zcela nezbytně k návštěvě Bangkoku. V Čínském městě v chrámu Wat Traimit uvidíte největšího zlatého Buddhu na světě (5,5 tuny). V chrámu Wat Pho se budete do objektivu svého fotoaparátu marně snažit vměstnat gigantického 46 m dlouhého a 15 m vysokého ležícího Buddhu. Pohádková krása a fantaskní zlatá výzdoba Královského paláce spolu s Chrámem smaragdového Buddhy (Wat Phra Kaeo) se Vám vryjí navždy do paměti. Bufetový oběd. Následuje projížďka po řece Chao Phraya a vodních kanálech ve čtvrti Thonburi. Mimo tradičního starobylého způsobu bydlení na vodě zde uvidíte také Chrám ranních červánků (Wat Arun). Výlet zakončí návštěva Mramorového chrámu (Wat Benchamabophit) a obrovská manufaktura na zpracování drahých kamenů a výroby šperků. Návrat do hotelu kolem 18.00.

4. den: Bangkok, Krabi Po snídani transfer na letiště, odlet z Bankgoku do Krabi. Transfer do hotelu, ubytování.

5. – 12.den: Krabi Snídaně. Odpočinek u moře, fakultativní výlety. Pobyt na jednom z nejkrásnějších míst v Thajsku. Krabi je jedním z přírodně nejzajímavějších míst Andamanského pobřeží. Krasové útesy, bujná zeleň a tyrkysové moře vytvářejí nezapomenutelné scenérie. Hotelů je zde stále poměrně málo, takže ruch velkých thajských letovisek tu nehledejte. Pro poklidnou dovolenou v přírodě je však jako stvořené. Pláž Hat Phra Nang je právem považovaná za nejúchvatnější pláž Thajska. Ve skalách nad pláží se nachází tajemná a ponurou krásou oplývající laguna, do níž je přístup až po téměř horolezeckém výstupu a sestupu. Ostatně skalní lezení je dnes v Krabi nejpopulárnějším sportem. Krabi je místo, na které se nezapomíná. Doporučujeme zejména výlet na některý z okolních ostrovů, jako jsou Ko Poda, Ko Huan Kwan nebo Chicken Island. Mezi nezapomenutelné patří výlet na bájnou krásou opředené ostrovy Phi Phi, nebo divukrásný ostrov Ko Hong. Mimo to nabízí oblast i několik významných chrámů, mezi nimiž byste rozhodně neměli opomenout návštěvu proslaveného skalního chrámu Wat Tham Seua.

13. den: Krabi, Bangkok, odlet Snídaně. Check out v hotelu obvykle do 12.00hodin, transfer na letiště a odlet do Bangkoku, odbavení a odlet z Bangkoku do Prahy nebo Budapešti (transfer z letiště z Budapešti do 1.trasa - Bratislavy, Břeclavi, Brna, Prostějova, Olomouce - zdarma. 2.trasa - Třince, Frýdku-Místku, Ostravy – zdarma).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000