crosssearch

Charm Churee Villa

Thajsko, Ko Tao

Resort v bujné vegetaci propojený cestičkami a schody se nachází na klidném místě vzdáleném cca 5 min. jízdy od přístavu. Za cca 15 min. chůze dojdete k nejbližšímu středisku s možností nákupů a restaurací.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

resort v bujné vegetaci propojený cestičkami a schody se nachází na klidném místě vzdáleném cca 5 min. jízdy od přístavu. Za cca 15 min. chůze dojdete k nejbližšímu středisku s možností nákupů a restaurací.

Pláž

přímo u písečné zálivové pláže s korálovým útesem Jansom Bay (cesta na pláž může trvat i pár minut, podle polohy pokoje v resortu)

Vybavení a služby

masáže, potápění, šnorchlování, kanoe, internetový koutek - zábava a animace: živé středisko vzdálené cca 15 min chůze

Ubytování

celková kapacita: 77 pokojů umístěných v zahradních bungalovech a suitech s nádhernými výhledy - základní vybavení: klimatizace - kategorie: * standard pokoje (30 m2, balkon, cca 3 min. chůze na pláž) * superior pokoje (35 m2, balkon, cca 3 min. chůze na pláž) * deluxe pokoje (45 m2, balkon, cca 3 min. chůze na pláž) * chatky (55 m2, cca 20 m od pláže) * plážové chatky (55 m2, 2 m od pláže) * chatka sunset (65 m2, na útesu, venkovní i vnitřní koupelna, cca 1 min. na pláž) * suite sunset (95 m2, umístěn na útesu, DVD přehrávač, LCD TV, Wi-Fi připojení)

Stravování

v ceně: snídaně (formou bufetu) - lze za příplatek: polopenze - restaurace a bary: "Chaba" - restaurace s thajskou a asijskou kuchyní dekorována v tradičním stylu a umístěna poblíž recepce. ,,Elvis Beach" - restaurace a bar na pláži

Náš názor

hotel doporučujeme na kratší pobyty pro nenáročné klienty bez dětí k oddychové plážové dovolené.Max. počet osob na pokoji: 3 dosp.os. nebo 2 dosp.os. + 1 dítě do 12 let

Internetové stránky hotelu: www.charmchureevilla.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000