crosssearch

Jednodušší vybavení hotelu je vhodné především pro nenáročné turisty, kteří chtějí být v centru dění, u krásné pláže – to vše za výhodné ceny. Poloha: komplex se nachází přímo u pláže ­Lamai, obklopený zahradou s kokosovými ­palmami. I když komplex hotelu nabízí...

Konečná cena za osobu od: 25 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Jednodušší vybavení hotelu je vhodné především pro nenáročné turisty, kteří chtějí být v centru dění, u krásné pláže – to vše za výhodné ceny.

Poloha: komplex se nachází přímo u pláže ­Lamai, obklopený zahradou s kokosovými ­palmami. I když komplex hotelu nabízí klidné prostředí, hotel je přímo v rušném centru s obchod­y a restauracemi.

Vybavení: hotel nabízí ubytování ve 3podlažních budovách, bungalovech a vilkách v thajském stylu (za příplatek). V hlavní budově je recepce, směnárna, trezory, restaurace a bar. Dále je hostům k dispozici bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

Služby za poplatek: minigolf, thajské masáže, vodní sporty na pláži, výlety do okolí, vysoušeč vlasů.

Ubytování: ubytování v pokojích superior v hotelové budově nebo za příplatek v bungalovech, pokojích deluxe v thajských vilkách. Pokoje v budově jsou velmi jednoduše zařízené, odpovídají kategorii 2*. Ve všech pokojích je klimatizace, minibar, TV, koupelna, WC, balkon nebo terasa. Denně láhev pitné vody zdarma.

Pro děti: dětský bazén.

Internetové stránky hotelu: www.weekender-resort.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 1651 termínů

Celkem 1651 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000