crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Weekender Resort

Thajsko, Ko Samui (zobrazit na mapě) mapa

Jednodušší vybavení hotelu Weekender Resort je vhodné především pro nenáročné turisty, kteří chtějí být v centru dění, u krásné pláže & to vše za výhodné ceny.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Weekender Resort

 

Jednodušší vybavení hotelu Weekender Resort je vhodné především pro nenáročné turisty, kteří chtějí být v centru dění, u krásné pláže – to vše za výhodné ceny.

Poloha: komplex Weekender Resort se nachází přímo u pláže ­Lamai, obklopený zahradou s kokosovými ­palmami. I když komplex hotelu nabízí klidné prostředí, hotel je přímo v rušném centru s obchod­y a restauracemi.

Vybavení: hotel Weekender Resort nabízí ubytování ve 3podlažních budovách, bungalovech a vilkách v thajském stylu (za příplatek). V hlavní budově je recepce, směnárna, trezory, restaurace a bar. Dále je hostům k dispozici bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

Služby za poplatek: minigolf, thajské masáže, vodní sporty na pláži, výlety do okolí, vysoušeč vlasů.

Ubytování: ubytování v pokojích superior v hotelové budově nebo za příplatek v bungalovech, pokojích deluxe v thajských vilkách. Pokoje v budově jsou velmi jednoduše zařízené, odpovídají kategorii 2*. Ve všech pokojích je klimatizace, minibar, TV, koupelna, WC, balkon nebo terasa. Denně láhev pitné vody zdarma.

Pro děti: dětský bazén.

Internetové stránky hotelu: www.weekender-resort.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000