crosssearch

Impiana Samui Resort

Thajsko, Ko Samui (zobrazit na mapě) mapa

Poloha: tento hotel se nachází přímo na pláži Chaweng Noi Beach. V soukromí umístěný hotel vám přináší perfektní místo k odpočinku. Zábavní možnosti v blízkém středistu Chaweng vzdáleném jen 5 min jízdy. Vybavení: recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní,...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: tento hotel se nachází přímo na pláži Chaweng Noi Beach. V soukromí umístěný hotel vám přináší perfektní místo k odpočinku. Zábavní možnosti v blízkém středistu Chaweng vzdáleném jen 5 min jízdy.

Vybavení: recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, byry, obchody se suvenýry, půjčovna aut, sauna, bazén, thajské masáže a možnost dalšího kulturního i sportovního vyžití.

Ubytování: dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, nebo bungalovy mají klimatizaci, koupelnu s WC, fén, telefon, TV, rádio a minibar.

Stravování: snídaně formou bufetu. V hotelu a jeho blízkém okolí lze využít rozmanité nabídky občerstvení, místních specialit i mezinárodní kuchyně.

Pláž: přímo před hotelem, vodní sporty na pláži za poplatek.

1. den: Odlet z Prahy nebo Budapešti (při odletu z Budapešti transfer na letiště z 1.trasa - Olomouce, Brna, Břeclavi, Bratislavy - zdarma 2.trasa -Ostravy, Frýdku-Místku, Třince – zdarma), odlet do Bangkoku.

2. den: Bangkok, přílet Přílet do Bangkoku (časový posun + 6 hodin), přivítání českým thajsky mluvícím průvodcem na letišti, transfer do hotelu v centru města. Krátká informativní schůzka se vstupní informací o zemi. Odpočinek, individuální volno. Doporučujeme po dlouhé cestě tradiční thajskou masáž, případně návštěvu nočního trhu a zábavního centra v Pat Pongu (po dohodě s průvodcem).

3. den: Bangkok, Grand Palace, City Temples a Thonburi Canals Tour Snídaně, v 08.00 odjezd na prohlídku města. Tento výlet patří zcela nezbytně k návštěvě Bangkoku. V Čínském městě v chrámu Wat Traimit uvidíte největšího zlatého Buddhu na světě (5,5 tuny). V chrámu Wat Pho se budete do objektivu svého fotoaparátu marně snažit vměstnat gigantického 46 m dlouhého a 15 m vysokého ležícího Buddhu. Pohádková krása a fantaskní zlatá výzdoba Královského paláce spolu s Chrámem smaragdového Buddhy (Wat Phra Kaeo) se Vám vryjí navždy do paměti. Bufetový oběd. Následuje projížďka po řece Chao Phraya a vodních kanálech ve čtvrti Thonburi. Mimo tradičního starobylého způsobu bydlení na vodě zde uvidíte také Chrám ranních červánků (Wat Arun). Výlet zakončí návštěva Mramorového chrámu (Wat Benchamabophit) a obrovská manufaktura na zpracování drahých kamenů a výroby šperků. Návrat do hotelu kolem 18.00.

4. den: Bangkok, Ko Samui Po snídani transfer na letiště v Bangkoku, odlet na ostrov Ko Samui, transfer do hotelu, ubytování.

5. –12. den: Ko Samui Snídaně. Pobyt v letovisku. Ko Samui je jeden z nejkrásnějších ostrovů v Thajsku, který je zejména díky svým romantickým zákoutím, nazýván ostrovem lásky. Kilometry dlouhé bílé pláže lemované palmami, průzračně čistá mořská voda a exotická tropická příroda je ideální k relaxaci a odpočinku. Milovníkům potápění se nabízí nádherný pohled do podmořského světa u ostrova Ko Tao, severně od Ko Samui. Z řady fakultativních výletů doporučujeme zejména: okružní jízdu kolem ostrova, vodopád Namuang, chrám Wat Khunaram, rybářské městečko Nathon se sochou Velkého Buddhy, motýlí farmu, pozoruhodné „sexuální" skalní útvary Hin Ta a Hin Yai, zápasy vodních buvolů, výlet na některý z okolních ostrovů (zejména Ko Pha Ngan, proslavený úplňkovou párty), nebo do mořského národního parku Ang Thong. Večer můžete posedět v některé z mnoha restaurací a ochutnat speciality z mořských plodů nebo tradiční asijskou kuchyni.

13. den: Ko Samui, Bangkok, odlet Snídaně. Check out v hotelu obvykle ve 12.00, transfer na letiště a odlet do Bangkoku, odbavení a odlet z Bangkoku do Prahy nebo Budapešti (transfer z letiště z Budapešti do 1.trasa - Bratislavy, Břeclavi, Brna, Prostějova, Olomouce - zdarma. 2.trasa - Třince, Frýdku-Místku, Ostravy – zdarma).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000