crosssearch

Menší třípatrový hotel situovaný na jižním okraji střediska Chaweng na rozhraní mezi Velkou a Malou pláží Chaweng v pěší docházkové vzdálenosti do centra střediska Chaweng. Skládá se ze dvou klasických hotelových pavilonů a hlavní budovy ve tvaru lodi, mezi jejímiž křídly je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Menší třípatrový hotel situovaný na jižním okraji střediska Chaweng na rozhraní mezi Velkou a Malou pláží Chaweng v pěší docházkové vzdálenosti do centra střediska Chaweng. Skládá se ze dvou klasických hotelových pavilonů a hlavní budovy ve tvaru lodi, mezi jejímiž křídly je situován bazén.

Vybavení pokojů

Pěkně vybavené dvoulůžkové pokoje v hlavní budově mají  vlastní příslušenství a možnost přistýlky. Další vybavení tvoří klimatizace, minibar, SAT-TV a balkon nebo terasa.

Vybavení hotelu

Hotelová hala, restaurace, lobby bar, minimarket, hotelové trezory na recepci, malý bazén s vířivkou, slunečníky a lehátka u bazénu, masáže a fitness centrum, přístup k internetu.

Pláž

Dvě písčité pláže (Malý a Velký Chaweng), jsou od hotelu odděleny jen úzkým pruhem lesoparku, zahradami a vilkami. Vzdálenost k pláži cca 50 metrů. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování

Bufetové snídaně, možnost dokoupit večeře s obsluhou.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000