crosssearch

First Bungalov Beach Resort

Thajsko, Ko Samui (zobrazit na mapě) mapa

Pěkný hotel situovaný na jižním okraji střediska Chaweng na rozhraní mezi Velkou a Malou pláží Chaweng v pěší docházkové vzdálenosti do centra střediska Chaweng. Skládá se z třípatrových hotelových pavilonů a celé řady jednopatrových i přízemních bungalovů roztroušených v...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pěkný hotel situovaný na jižním okraji střediska Chaweng na rozhraní mezi Velkou a Malou pláží Chaweng v pěší docházkové vzdálenosti do centra střediska Chaweng. Skládá se z třípatrových hotelových pavilonů a celé řady jednopatrových i přízemních bungalovů roztroušených v tropické zahradě.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou rozmístěny buď v hotelových pavilonech nebo v bungalovech různých typů a vybavení s výhledy na moře nebo do zeleně. Všechny pokoje jsou pěkně vybavené, mají  vlastní příslušenství, klimatizaci, minibar, SAT-TV a balkon nebo terasu. Většina pokojů má též pokojový trezor.

Vybavení hotelu

Hotelová hala, restaurace, bar u bazénu, bar na pláži, minimarket, trezory na recepci, bazén s vířivkou, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu, spa centrum, masáže, internet, obchod se suvenýry, minimarket.

Pláž

Písčitá pláž malý Chaweng leží přímo před hotelem. Opodál lze docházet i na pláž Velký Chaweng. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Stravování

Bufetové snídaně, možnost dokoupit večeře s obsluhou.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000