crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Fair House Beach Resort

Thajsko, Ko Samui (zobrazit na mapě) mapa

Skvělá poloha u krásné pláže, která není zaplněná ani v největší sezóně, služby hotelu uspokojí i náročnější klientelu. Hotelový areál leží přímo u pláže Chaweng Nog Beach, obklopený tropickou zahradou. Do centra zábavy s restauracemi, bary a obchody asi 1 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný hotelový areál leží v tropické zahradě ve svažitém terénu přímo u pláže Chaweng Noi. Od středisek noční zábavy jej dělí zhruba 1 km. 130 pokojů se nachází bu ve stylové třípatrové budově nebo v bungalovech s výhledem do zeleně. Několik bungalovů je přímo na pláži (za příplatek), jakož i pokoje vyšší kategorie (grand deluxe) jsou za příplatek.

Skvělá poloha u krásné pláže, která není zaplněná ani v největší sezóně, služby hotelu uspokojí i náročnější klientelu.

Poloha

hotelový areál leží přímo u pláže Chaweng Nog Beach, obklopený tropickou zahradou. Do centra zábavy s restauracemi, bary a obchody asi 1 km.

Vybavení

rozsáhlý komplex budov a bungalovů v krásném areálu tropické zahrady ve svahu nad mořem. V hlavní hotelové hale je recepce, směnárna, trezory. Dále hotel nabízí 2 bazény s lehátky a slunečníky, dětský bazén, restauraci s thajskou i mezinárodní kuchyní, bar, půjčovnu motorek a auto. Po areálu se lze zdarma dopravovat hotelovými otevřenými taxi.

Služby za poplatek

bazén, tradiční thajské mkasáže, vodní sporty na pláži, bary a restaurace v nedalekém centru Chaweng Beach.

Ubytování

pokoje superior v hotelových budovách, standard v bungalovech, za příplatek deluxe v hlavní budově nebo v zahradě pokoje jsou vybaveny v thajském stylu, klimatizace, koupelna, WC, TV, telefon, minibar, terasa. Denně láhev pitné vody zdarma, pokojový servis.

Pro děti

dětský bazén.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000