crosssearch

Arayaburi Boutique Resort & Spa

Thajsko, Ko Samui (zobrazit na mapě) mapa

Na severu ostrova Samui, blízko zátoky Velkého Buddhy, nazývané podle obří zlaté sochy vyhlížející do mořských dálek, jen 10 min. jízdy z letiště a cca 7 km od letoviska Chaweng. Doporučujeme! - klidná lokace, nádherná pláž a okolí, stylové bungalovy v thajském stylu, skvělé...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:
na severu ostrova Samui, blízko zátoky Velkého Buddhy, nazývané podle obří zlaté sochy vyhlížející do mořských dálek, jen 10 min. jízdy z letiště a cca 7 km od letoviska Chaweng. Doporučujeme! - klidná lokace, nádherná pláž a okolí, stylové bungalovy v thajském stylu, skvělé speciality, ochotný personál – to je dovolená v Thajsku!

Vybavení:
restaurace s pohledem na ostrov Phangan podává mezinárodní, thajské i mořské speciality, plážový bar, menší pekárna (vzhledem ke klidnějšímu místu doporučujeme polopenzi). Bazén s jacuzzi, dětské brouzdaliště, tradiční thajské masáže.

Ubytování:
65 klimatizovaných bungalovů superior a deluxe (za příplatek), všechny s vlastní terasou s výhledem na záliv Samrong a do zahrady, TV, trezorem, minibarem, telefonem a čajovou kuchyňkou

Stravování:
snídaně.

Pláž:
přímo na nádherné zálivové pláži.

Sport a zábava:
vodní sporty (potápění, kajaky atd. za poplatek). Hotelový transfer do nejživějšího střediska ostrova na Chaweng (za menší poplatek).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000